ورزشی

واکنش اصولی به اظهارات مصطفوی: این افراد باید پاسخگوی ظلم بزرگ به فوتبال کشور باشند/ پرونده او به کمیته اخلاق می‌رود

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، احسان اصولی عضو هیئت رئیسه و سخنگوی فدراسیون فوتبال در واکنش به اظهارات اخیر یکی از اعضای کمیته صدور مجوز حرفه‌ای (داریوش مصطفوی) به سایت فدراسیون فوتبال اظهار داشت: اظهارات روزهای گذشته یکی از اعضای کمیته صدور مجوز حرفه‌ای پس از محرومیت و تعلیق فعالیت‌های این کمیته که حاصل عملکرد همین دوستان است، مصداق نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی به شمار می‌رود و با چنین رفتارهای غیرحرفه‌ای و خارج از چارچوب اخلاق باید به شکل جدی برخورد شود.

وی افزود: ساختار حرفه‌ای فدراسیون فوتبال اجازه نمی‌دهد که هر فردی به صورت غیرمسئولانه در حوزه‌های غیرمرتبط اظهارنظر کند. کسانی که ابتدا زمینه حذف نمایندگان فوتبال ایران از آسیا را فراهم کردند و در ادامه با رویکرد غیرحرفه‌ای خودشان موجب تصمیم‌گیری کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره تعلیق کمیته صدور مجوز حرفه‌ای شدند، حالا به فرافکنی متوسل شده‌اند و با اظهارات نادرست و غیرمسئولانه همچنان مشغول هزینه‌سازی برای فوتبال کشور هستند. این افراد ابتدا باید پاسخگوی عملکرد خود باشند که با چه هدفی چنین ظلم بزرگی به فوتبال کشور روا داشتند، نه اینکه حالا و پس از تعلیق فعالیت‌های‌شان بخواهند برای فدراسیون فوتبال با بیان موضوعات و ادعاهای دروغین ایجاد مشکل کنند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در پایان گفت: با تأکید بر این موضوع که اظهارنظر پیرامون تصمیمات هیئت رئیسه این فدراسیون هیچ ارتباطی به عضو کمیته تعلیق شده صدور مجوز حرفه‌ای ندارد، ذکر این نکته لازم است که هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با استقلال کامل براساس دلایل و مستندات مشخص و روشن تصمیمات خودش را اتخاذ کرده است، هیچ دخالتى را در کار خودش نمى‌پذیرد و اکاذیب منتشرشده در این خصوص مورد پیگیری جدی قرار خواهد گرفت. برخورد قاطع با افرادی که پیش از این هم بارها منافع فوتبال کشور را به خطر انداخته و با محرومیت‌ها و مجازات‌های مختلفی مواجه شده‌اند، در این مقطع لازم و ضروری است. بر همین اساس پرونده این عضو کمیته صدور مجوز حرفه‌اى براساس همین تخلفات به صورت مستند جهت رسیدگی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارجاع می‌شود.

اصولی: حضور تماشاگران در دیدار ایران – لبنان در اختیار ستاد مبارزه با کروناست

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا