ورزشی

شرکت بحرینی‌ در آستانه خرید باشگاه میلان

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یک شرکت بحرینی به نام «اینوست‌‌کورپ» در آستانه تمکیل فرآیند تملک باشگاه میلان با قراردادی به ارزش یک میلیارد یوروست. این ادعای چند منبع خبری در اروپا از جمله نشریه اکیپ فرانسه و بلومبرگ آلمان است که نوشته‌اند مذاکرات میان دو طرف مدتی است که آغاز شده. اکیپ همچنین نوشته است که اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) در حال بررسی احتمال وجود ارتباط میان دو باشگاه میلان و لیل است، باشگاه فرانسوی که در گذشته به صورت رسمی تحت تملک گروه الیوت (مالک فعلی باشگاه میلان) بوده است.

در همین حال خبرگزاری رویترز مدعی شده که قرارداد انتقال مالکیت باشگاه از مؤسسه مالی الیوت آمریکا به اینوست‌کورپ در شرف انعقاد است.

تاکنون هیچ‌کدام از نمایندگان باشگاه میلان و شرکت اینوست‌کورپ حاضر به اظهارنظر در خصوص این موضوع نشده‌اند.

شاگردان پیولی در حال حاضر صدرنشین جدول رده‌بندی سری A هستند و اگر این جایگاه را در شش هفته پایانی فصل حفظ کنند، برای اولین بار از سال 2011 موفق به کسب عنوان قهرمانی خواهند شد. این باشگاه پس از سیلویو برلوسکونی نزدیک به یک سال تحت تملک یونگ‌هونگ‌لی چینی قرار داشت، اما او به دلیل ناتوانی در بازپرداخت وامی که از مؤسسه الیوت برای خرید میلان گرفته بود، مجبوب شد این باشگاه را به طرف آمریکایی بدهد.

سری A| میلان خیلی زود صدر جدول را از اینتر پس گرفت

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا