ورزشی

سرآسیایی: شرایط زمین ورزشگاه حافظیه تأثیر بسیار زیادی روی بازی ما داشت/ مشغول کنترل انگیزه بازیکنان فجر هستیم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مجتبی سرآسیایی درباره دیدار فجر سپاسی شیراز مقابل هوادار اظهار داشت: از هواداران عزیزمان بابت حضور گرم و پُرشور در دیدار با نفت مسجدسلیمان تشکر می‌کنم. در این مسابقه تلاش زیادی کردیم، اما شرایط زمین ورزشگاه حافظیه تأثیر بسیار زیادی روی فوتبال ما داشت و نتوانستیم نتیجه مطلوب را بگیریم. البته می‌دانم هیئت فوتبال استان فارس زحمات زیادی برای زمین حافظیه کشیده بود.

وی با بیان اینکه کاملاً به آینده امیدوار است، تصریح کرد: به خاطر فاصله زمانی کم بین دو دیدار، در این چند روز بیشتر مشغول ریکاوری بدنی و ذهنی بازیکنان بودیم. خدا را شکر بازیکنانم از هر لحاظ آماده هستند و با انگیزه کامل برای دیدار با تیم بسیار خوب، باکیفیت و باشخصیت هوادار آمادگی داریم. حریف یکی از تیم‌های بسیار منسجم لیگ برتر است و سرمربی بسیار خوبی دارد.

عنایتی: مقابل تراکتور بازنده شدیم، نباختیم!

سرمربی فجر سپاسی شیراز با تمجید از همتای خود در تیم هوادار بیان کرد: رضا عنایتی برادر بزرگتر و همشهری من است که از هر لحاظ، سابقه درخشانی در فوتبال کشور دارد. به ارتباط با او افتخار می‌کنم. با این وجود به کسب امتیاز برابر تیم منجسم و باکیفیت هوادار محکوم هستیم. ان‌شاءالله با انگیزه زیاد و با تمرکز روی امور فنی، امتیازات کامل را از این بازی بگیریم.

سرآسیایی با اشاره به انگیزه فراوان شاگردانش در هفته‌های باقیمانده لیگ برتر گفت: چاره‌ای جز اینکه با تمام وجود برای سه امتیاز بجنگیم، کمبودهای گذشته را جبران کنیم و به شرایط مطلوب برسیم، نداریم. بازیکنانم مملو از انگیزه هستند و ما بیشتر مشغول کنترل این انگیزه هستیم تا خدای ناکرده وارد هیجان نشویم. امیدوارم از تمرکز فاصله نگیریم و بتوانیم نتیجه‌ای مطلوب به دست بیاوریم.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا