ورزشی

طلوع‌کیان: اعتقادی به جذب بازیکنان خارجی درجه چندم ندارم/ مدیریت باشگاه درباره هزینه‌ها پاسخ می‌دهد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا طلوع‌کیان سرمربی تیم والیبال شهداب یزد در مورد پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل اربیل عراق در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: به رغم اینکه با ترکیب فعلی بازی تدارکاتی نداشتیم و البته با سختی‌های روز نخست مسابقات، توانستیم پیروز میدان باشیم که شروع خوبی برای تیم شهداب بود.

سرمربی تیم والیبال شهداب افزود: سعی کردیم از هر 14 بازیکن استفاده کنیم و همه حضور در مسابقه را تجربه کنند تا در روزهای آتی اگر نیاز شد به کمک تیم بیایند. تیم شهداب بازیکن ذخیره ندارد و هر چند بازیکنان ملی و خارجی دیر به تیم ملحق شدند، اما تلاش کردیم که در پنج شش جلسه به هماهنگی‌های بیشتری برسیم.

طلوع‌کیان با اشاره به بازی خوب تیم اربیل عراق بیان کرد: در اولین بازی تیم خوب عراق را شکست دادیم. باعث افتخار است که نجاتی، چنین تیم جوان و خوبی ساخته است و وارد رقابت‌های باشگاه‌های آسیا شده‌اند. به همه تیم‌ها به ویژه تیم اربیل احترام می‌گذاریم.

سرمربی تیم شهداب با تأکید بر اینکه در تمام فاکتورها از حریف بهتر بوده‌اند، تصریح کرد: سعی می‌کنیم اشتباهات را بازی به بازی پوشش دهیم تا به هماهنگی مدنظر خود دست یابیم.

وی در پاسخ به پرسشی درباره تعویض پست برخی از بازیکنان گفت: بحث‌های تاکتیکی را پس از پایان مسابقات جواب می‌دهم. تمام بازیکنان در آرایش‌های مختلف تست می‌شوند تا به ترکیب نهایی برسیم. جان‌گوردن پرین، تازه از مسابقات لیگ ایتالیا آمده و چون خسته بود ضمن توضیح به خودش تنها در یک ست او را وارد بازی کردم.

طلوع‌کیان با اشاره به بازیکنان درجه یک خارجی دعوت شده به تیم شهداب اظهار کرد: بازیکنان درجه یک را جذب کردیم، چون من اعتقادی به جذب بازیکنان خارجی درجه چندم ندارم و معتقدم باید این فرصت در اختیار بازیکنان ایرانی قرار گیرد. البته پس از تحلیل تیم و با توجه به جذب بازیکنان سرشناس از سوی باشگاه‌های دیگر برای مقابله با تیم‌های حریف اقدام به جذب بازیکنان کردیم.

وی افزود: باید درباره هزینه‌ها مدیریت باشگاه پاسخ دهد، اما در کل مردم خوشحال هستند که این رقابت‌ها با این سطح و نفرات برگزار می‌شود.

سرمربی تیم شهداب درباره حضور سیمون روبرتلندی توضیح داد: این بازیکن فردا به تهران می‌رسد و زمان بازی‌اش هنوز مشخص نیست.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر چگونگی تقابل تیم شهداب و پیکان گفت: هنوز برای این سؤال زود است و بازی به بازی پیش می‌رویم. در حال حاضر تمرکز ما برای بازی با الریان است. درست است که من در تیم پیکان حضور داشتم، آقای نجاتی هم در این تیم بوده است. 90 درصد جمعیت والیبال تجربه حضور در تیم پیکان به‌عنوان بازیکن، مربی یا کادر فنی را دارند. پیکان تیمی بزرگ است و هفت طلا در این رقابت‌ها دارد و به دنبال هشتمین طلای خود است. ما هم به سهم خود برای قهرمانی تلاش خواهیم کرد.

والیبال باشگاه‌های آسیا| عراقی‌ها حرفی مقابل شهداب نداشتند

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا