ورزشی

واکنش مانچینی به شایعه حضور ایتالیا در جام جهانی 2022

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شکست تیم ملی ایتالیا مقابل مقدونیه شمالی در مرحله پلی‌آف جام جهانی 2022 قطر، به این معنی بود که آتزوری برای دومین بار متوالی، فرصت حضور در معتبرترین تورنمنت فوتبالی جهان را از دست داده است.

ایتالیایی‌ها همچنان از صعود به جام جهانی 2022 ناامید نیستند!

پس از مطرح شدن شایعاتی مبنی بر حذف تیم ملی ایران،‌ رسانه‌های ایتالیایی از احتمال جایگزینی تیم ملی این کشور به جای ایران نوشتند. همچنین پس از اتهام وارده به فدراسیون فوتبال اکوادور مبنی بر جعل مدارک یکی از بازیکنان، این گمانه‌زنی مجدداً در رسانه‌های ایتالیا ایجاد شد که حذف اکوادور، تیم ملی ایتالیا را عازم قطر می‌کند.

روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا در تالار مشاهیر این کشور، با سؤال خبرنگاران در این خصوص مواجه شد که گفت: اجازه بدهید ببینیم. پیش از این شایعاتی بابت صعود ایتالیا با حذف اکوادور یا ایران به گوش رسید. اکنون ما در جام جهانی حضور نداریم، اما اگر تیمی کنار گذاشته شود، رده‌بندی وجود دارد (باید مطابق آن تصمیم‌گیری شود).

پاسخ فدراسیون فوتبال اکوادور به اتهام جعل اسناد و حذف از جام جهانی

در رده‌بندی فدراسیون جهانی فوتبال، ایتالیا در میان تیم‌های ناکام از صعود به جام جهانی دارای بالاترین رتبه است و همین موضوع، شائبه صعود آتزوری به جام جهانی را در مقاطع مختلف ایجاد می‌کند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا