ورزشی

اکبری: آماده رزم هستم، به تیم ملی هم نرسم به جایی بر نمی‌خورد/ هیچ کشتی‌گیری در جام تختی از پیش برنده نیست

– اخبار ورزشی –

عزت‌الله اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره حضورش در جام تختی به‌عنوان سومین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی آزاد اظهار داشت: تمریناتم را زیر نظر فرشید قبادی در قائمشهر دنبال می‌کنم و تمرین بدنسازی‌ام با حسین شریفی است. خدا را شکر وضعیتم خوب است. البته یک مقدار به خاطر اینکه روزه می‌گرفتم اذیت شدم، اما حالا شرایطم خوب است و مشکلی ندارم.

وی وزن بدنش را 86 و نیم کیلوگرم عنوان کرد و در مورد رقبایش در جام تختی گفت: فکر می‌کنم در این مرحله که حسن یزدانی حضور ندارد، محسن مصطفوی نفر اول قهرمان کشوری و علیرضا کریمی نفر اول انتخابی جام تختی اصلی‌ترین رقبایم باشند. ما کشتی‌گیر از پیش برنده نخواهیم داشت و کسی که بیشتر زحمت بکشد، برنده می‌شود.

جام تختی مانع از دعوت تعداد زیادی از کشتی‌گیران به اردوی بعد از مسابقات آسیایی

این کشتی‌گیر راجع به اینکه قرار است نفر منتخب وزن 86 کیلوگرم جام تختی در داخل ایران با حسن یزدانی کشتی بگیرد و یا در خارج از ایران، خاطرنشان کرد: برای من که فرق نمی‌کند و آماده رزم هستم.

اکبری انگیزه‌هایش برای رسیدن به دوبنده تیم ملی را بالا دانست و گفت: صد درصد آماده‌ام. از سال 2018 که به مسابقات جهانی رفتم دیگر در تیم ملی نبودم. من تمام تلاشم را می‌کنم که به دوبنده تیم ملی برسم، اما اگر هم به این مهم نرسم، به جایی برنمی‌خورد.

وی با اشاره به اینکه با همکاری محل کارش می‌تواند تمرینات خود را دنبال کند، تأکید کرد: از آقایان عطایی و رحیمی مدیرکل و رئیس اداره منابع طبیعی قائمشهر تشکر می‌کنم. با همکاری آنها مشکلی برای تایم‌های تمرینی‌ام ندارم و می‌توانم بدون مشکل تمرینم را برای حضور در جام تختی دنبال کنم.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا