ورزشی

سیاست نقل‌وانتقالات استقلال در صورت ماندن مجیدی چگونه خواهد بود؟

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بعد از قهرمانی استقلال در لیگ برتر حرف و حدیث‌های زیادی درباره ماندن یا رفتن فرهاد مجیدی از استقلال مطرح شده است. عده‌ای سخت بر این اعتقاد هستند که این مربی با توجه به پیشنهادی که از یکی از تیم‌های اماراتی دارد، می‌خواهد جدا شود. سکوت سرمربی استقلال و صحبت‌های مبهم فرزاد، برادرش و همین‌طور سکوت باشگاه استقلال به شایعات دامن زده است. با این حال گفته شده مجیدی قصد دارد چند روزی استراحت کرده و سپس تصمیم نهایی را بگیرد.

سکوت همه جانبه در ماجرای جدایی مجیدی از استقلال/ ادامه همکاری یا سفر به امارات؟

با این وجود اگر مجیدی در استقلال بماند قصد دارد تغییراتی در تیمش ایجاد کند. سرمربی استقلال پیش از این در جمع شاگردانش گفته بود که بازیکن تیم قهرمان هستند و طبیعی است پیشنهاد داشته باشند و کسی جلوی پیشرفت آنها را نخواهد گرفت.

در گزارش زیر قصد داریم به مرور گزینه‌های احتمالی استقلال در نقل‌وانتقالات بپردازیم با این پیش‌فرض که فرهاد مجیدی همچنان سرمربی استقلال بماند.

خط دفاعی: رافائل سیلوا، روزبه چشمی، محمد دانشگر و عارف غلامی چهار مدافع میانی هستند. قرارداد سیلوا، غلامی و چشمی در پایان فصل به اتمام می‌رسد. مسئولان استقلال مذاکراتی با سیلوا برای تمدید قرارداد داشته‌اند که هنوز نتیجه خاصی نداشته است. غلامی اما مشکلی برای ماندن ندارد. یکی از گزینه‌های استقلال در این پست، بازگشت محمدحسین مرادمند است تا بتواند به استقلال برگردد.

وریا غفوری تنها بازیکن در پست مدافعان کناری است که قراردادش به پایان می‌رسد. جعفر سلمانی، صالح حردانی و ابوالفضل جلالی با استقلال قرارداد دارند. برای پست دفاع چپ، خبرهایی مطرح شده بود که محمد نادری با فسخ قراردادش با تیم ترکیه‌ای خواهان بازگشت به استقلال شده اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد او به فکر ادامه بازی در خارج از کشور است، مگر اینکه پیشنهادی نداشته باشد.

خط هافبک: مهدی مهدی‌پور و سعید مهری دو بازیکنی هستند که قراردادشان در این فصل به پایان می‌رسد. مهدی‌پور پیشنهاد خارجی از قطر دارد ولی برای اینکه جام جهانی را از دست ندهد اولویتش ماندن در استقلال است. در این پست بازیکنانی مثل سعید عزت‌اللهی و سعید صادقی مدنظر کادرفنی قرار دارند. از میان علی کریمی و امید ابراهیمی که تمایل به بازگشت دارند یک نفر می‌تواند گزینه نهایی باشد.

خط حمله: قرارداد آرمان رمضانی با استقلال به پایان می‌رسد و قرارداد رودی ژستد نیز برای فصل آینده مشروط است. یکی از گزینه‌هایی که شاید با بررسی کادرفنی جزو بازیکنان مدنظر باشد، کاوه رضایی خواهد بود.

اگر فرهاد مجیدی در استقلال بماند، به احتمال زیاد فرزاد مجیدی برای فصل آینده جایی در کادرفنی نخواهد داشت. گابریله پین، مربی ایتالیایی آبی‌پوشان هنوز پاسخی به درخواست مسئولان استقلال برای تمدید قرارداد نداده است. صالح مصطفوی قصد دارد به خارج از کشور برود و در صورت مهیا شدن شرایط، یک گزینه خارجی و یک گزینه ایرانی جانشین او می‌شوند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا