ورزشی

فروغی مدال طلایش را به مردم آبادان و خانواده جانباختگان متروپل اهدا کرد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در جام جهانی تیراندازی در باکوی آذربایجان تیم تفنگ ایران در تفنگ بادی 10 متر بر سکوی نخست ایستاد. جواد فروغی، تیرانداز طلایی ایران در المپیک توکیو نیز در ترکیب تیم کشورمان حضور داشت. وی پس از کسب نشان طلای جام جهانی تیراندازی، ضمن همدردی با خانواده‌های داغ‌دیده آبادان، این مدال را تقدیم خانواده جانباختان حادثه متروپل آبادان کرد.

وی در گفت‌وگو‌ با تسنیم در این خصوص گفت: بعد از حادثه متروپل و داغدار شدن مردم عزیز آبادان به نمایندگی از همه مردم ایران، مدال طلای خود در جام جهانی تیراندازی در آذربایجان را به مردم آبادان و خانواده جانباختگان این حادثه تقدیم می‌کنم. امیدوارم آن را از من بپذیرند.

تیرانداز طلایی کشورمان در المپیک توکیو تاکید کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، ما هم این مطالبه را داریم که مقصران این حادثه مجازات شوند تا مرهم کوچکی بر درد عمیق خانواده این عزیزان از دست رفته باشد. این حداقل کاری است که یک ورزشکار می‌تواند انجام دهد. من به عنوان یک ورزشکار عضوی از این جامعه و ملت هستم و با این عزیزان همدردی می‌کنم و امیدوارم ما را هم شریک غم‌ خود بدانند.

جام جهانی تیراندازی باکو| تیم تراپ مردان چهاردهم شدجام جهانی تیراندازی| تیم تپانچه مردان ایران قهرمان شد

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا