ورزشی

کار سخت مس رفسنجان برای ادامه روند صعودی در لیگ برتر/ پایان قرارداد مهره‌های کلیدی و چالش نقل‌وانتقالاتی

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، لیگ بیست‌ویکم به پایان رسید و رده‌بندی تیم‌ها در جدول مشخص شده است. در این بین تیمی چون مس رفسنجان که دومین فصل حضورش در لیگ برتر را تجربه می‌کرد، با پیشرفتی دو پله‌ای پس از قرار گرفتن در رتبه هشتم جدول لیگ بیستم، در پایان لیگ بیست‌ویکم در رتبه ششم جدول قرار گرفت.

مسئولان باشگاه مس رفسنجان در فصل جدید لیگ برتر، اهدافی را برای این تیم در نظر گرفته‌اند که مس در فصل آینده، جزو تیم‌های مدعی کسب سهمیه آسیایی باشد. این اهداف بدان معناست که مس در میان چهار تیم بالای جدول قرار بگیرد که حداقل انتظار، صعود دو پله‌ای نسبت به لیگ بیست‌ویکم است. با این حال مس رقبای سرسختی دارد و جدا از استقلال و پرسپولیس که همیشه جزو مدعیان بالانشین هستند، تیم‌هایی چون سپاهان و فولاد هم با قدمتی که دارند و توان اقتصادی، با قدرت وارد لیگ می‌شوند.

فوتبال ایران در فصل‌های گذشته، به شدت اقتصادی شده است و از همین رو تیمی چون گل‌گهر سیرجان هم خود را در میان مدعیان قرار داده است و حالا باید مس کرمان را هم در نظر گرفت که با صعود به لیگ برتر، با قدرت وارد این رقابت‌ها خواهد شد، دیگر تیم خانواده مس که در این شرایط کار برای مس رفسنجان جهت رقابت در فصل آینده سخت خواهد شد.

این اتفاقات در شرایطی است که محمد ربیعی سرمربی تیم مس رفسنجان یک هفته مانده به پایان لیگ برتر و در زمانی که پرسشی درباره شرایط همکاری برای فصل آینده مطرح شد، صحبت از پیشرفت تیمش در سه فصل اخیر کرد و اینکه این تیم برای پیشرفت نیاز به ابزار دارد. صحبت‌های سرمربی مس در شرایطی مطرح شد که تعدادی از بازیکنان مس قراردادشان به پایان رسیده است. بازیکنانی چون شاهین توکلی، محسن آذرباد، عقیل کعبی، مهدی حسینی و مهرداد رضایی همچنان با باشگاه مس قرارداد دارند، اما دو بازیکن کلیدی این تیم قراردادشان به پایان رسیده است.

گادوین منشا و مجید علیاری، دو بازیکن کلیدی مس رفسنجان هستند که در موفقیت این تیم در فصل گذشته تأثیرگذار بودند و با پایان فصل، قراردادشان به پایان رسیده است. اکنون هم صحبت از پیشنهاد اغواکننده برخی رقبای بالای جدولی از جمله سپاهان به گادوین منشا در میان است که با این اوصاف انتظار دیدن آقای گل فصل بیست‌ویکم لیگ برتر در فصل آتی با پیراهن تیمی غیر از مس رفسنجان دور از ذهن نیست.

با توجه به این مسئله، کار مسئولان باشگاه مس برای تقویت تیم سخت است، چرا که علاوه بر تقویت تیم برای فصل آینده جهت رقابت با تیم‌هایی چون استقلال، پرسپولیس، سپاهان، فولاد، گل‌گهر و شاید مس کرمان، باید قدرت فعلی خود را هم حفظ کنند. در شرایطی که تیم‌های ثروتمند از حالا وارد نقل‌وانتقالات شده و با برخی بازیکنان مدنظرشان هم به توافق رسیده‌اند، این اتفاق شرایط را برای تقویت این تیم رفسنجانی سخت می‌کند.

ربیعی: قولی نمی‌دهم و دوست دارم ارتقای ما متوقف نشودنارضایتی منشا از مبلغ پیشنهادی مس رفسنجان

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا