ورزشی

طاهری: ترافیک مدعیان را قبول ندارم؛ برخی توهم خوب بودن زده‌اند/ مهاجرتم به کانادا صحت نداشت

– اخبار ورزشی –

امین طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره سفرش به کانادا و شایعاتی که در این مورد ایجاد شده بود، اظهار داشت: دیدم چند پیج در اینستاگرام خبر از مهاجرت من داده‌اند، در حالی که این موضوع صحت نداشت و گفتم که قصدم کشتی گرفتن برای کانادا نبوده است.

وی که در مسابقات قهرمانی کشور بعد از شکست، دیگر به مبارزه در گروه شانس مجدد ادامه نداد و بدین ترتیب فرصت حضور در چرخه انتخابی تیم ملی را از دست داد، در این مورد تصریح کرد: امسال را که از دست دادم، بعد از آن هم درخواستی ندادم که بیایم. به هر شکل تمایل نداشتند من باشم و امسال از کشتی گرفتن دلسرد شدم، ولی با قدرت خیلی بیشتر برمی‌گردم.

این کشتی‌گیر تهرانی در مورد ترافیک این روزهای سنگین وزن با کشتی آزاد حضور امیرحسین زارع، یدالله محبی، امیررضا معصومی، علی اکبرپور و… خاطر نشان کرد: امروز که ترافیکی نیست، ترافیک سنگین وزن شش سال پیش بود. من اوجش را گذرانده‌ام، زمانی که 10 تا غول در سنگین وزن بودند؛ کمیل قاسمی، پرویز هادی، اوج کار جابر صادق‌زاده، عبدلله قمی، سیدرضا موسوی، جعفر شمس، محمدرضا آذرشکیب و… . امروز که در مقایسه با آن وقت ترافیکی نیست. ضمن اینکه در کشتی ایران همیشه چندین مدعی در یک وزن حضور داشته‌اند.

طاهری یادآور شد: آن موقع کشتی گرفتن در سنگین وزن خیلی سخت بود، حالا اما برخی توهم خوب بودن زده‌اند. یدالله محبی که از قدیمی‌هاست، امیرحسین زارع هم که کشتی‌گیر خوبی است، پسر فردین معصومی و اکبرپور هم بچه‌های خوبی هستند، ولی ترافیک مدعیان را قبول ندارم.

وی افزود: در این داستان، منی که در 10 سال اخیر کشتی ایران بودم، در تنها چیزی که می‌توانم ادعا کنم، همین است که ترافیک مدعی یعنی چه. ضمن اینکه کشتی غیرقابل پیش‌بینی است و غیرقابل پیش‌بینی‌تر از کشتی، خودِ من هستم.

مدعی سنگین وزن کشتی آزاد در خاتمه گفت: امسال که گذشت، ولی سال بعد با قدرت برمی‌گردم و از نقطه شروع کشتی خواهم گرفت. قطعاً هر جا که لازم باشد روی تشک می‌روم.

کامران قاسم‌پور تنها ایرانی صدرنشین رنکینگ کشتی آزاد

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا