ورزشی

بیانی: مجیدی باید دو ماه پیش جدایی‌اش را اعلام می‌کرد/ خوشی به هواداران استقلال نیامده است!

– اخبار ورزشی –

شاهین بیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص جدایی فرهاد مجیدی از استقلال گفت: این اتفاقی بود که خیلی‌ها آن را پیش‌بینی نمی‌کردند. استقلال تازه به آرامش رسیده بود و بعد از 9 سال قهرمان لیگ برتر شد ولی انگار خوشی و خنده به هواداران استقلال نیامده است. نمی‌دانم مجیدی با چه استدلالی استقلال را ترک کرد و این چیزها به تصمیم شخصی افراد مربوط می‌شود ولی او نباید چنین کاری را انجام می‌داد. مجیدی البته قبلا هم اینگونه جدا شده بود و دوباره کاری کرد که جشن استقلالی‌ها خراب شود.

وی تصریح کرد: شک نکنید که ماجرای توافق مجیدی با تیم اماراتی حداقل مربوط به دو ماه قبل است و این مربی باید چند هفته قبل از اتمام فصل موضوع جدایی‌اش را با مدیران استقلال در میان می‌گذاشت. استقلال بعد از رسیدن به قهرمانی شرایط بسیار خوبی داشت و حال هواداران هم خوب بود ولی مجیدی با این تصمیم، باشگاه و مدیران استقلال را با یک چالش سخت مواجه کرد. حالا انتخاب سرمربی مسئله آسانی نیست و از طرفی بحث از دست دادن زمان هم مطرح است.

بیانی در پاسخ به این پرسش که «گزینه داخلی برای هدایت استقلال بهتر است یا خارجی؟» خاطرنشان کرد: انتخاب مربی سرشناس و کارنامه‌دار خارجی بهتر از گزینه داخلی است. امیدوارم مدیران استقلال بهترین تصمیم را بگیرند تا باشگاه هر چه زودتر وارد فصل نقل و انتقالات شود. استقلال باید بازیکنانش را حفظ کند و چند بازیکن جدید هم به تیم اضافه شوند.

استقلال آماده رونمایی از خریدهای جدید/ 2 بازیکن خارجی به‌زودی به ایران خواهند آمد

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا