ورزشی

حضور مربی جدید در تمرین عصر شنبه تیم ملی فوتبال

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، تمرین عصر شنبه ملى‌پوشان فوتبال ایران از ساعت 18:30 به وقت محلى زیر نظر کادر فنى آغاز شد و به مدت 70 دقیقه ادامه داشت.

پس از بخش‌هاى ابتدایى و حرکات ترکیبى، اسکوچیچ تمرین بانشاط و مفرحى را براى بالا بردن روحیه ملى‌پوشان در نظر گرفت که با استقبال بازیکنان همراه شد.

در بخش پایانى اسکوچیچ عملکرد شاگردانش را در یک بازى درون تیمى فشرده در نیمه زمین زیر نظر گرفت و ترکیب موردنظر خودش براى بازى مقابل الجزایر را مورد آزمایش قرار داد.

کلیه بازیکنان تیم ملى با آمادگى کامل در این تمرین حضور داشتند و اسکوچیچ مشکلى براى انتخاب نفرات موردنظرش در این بازى نخواهد داشت.

کرونوسلاو رنولدیچ دستیار جدید اسکوچیچ و عضو تازه کادر فنى تیم ملى نیز براى نخستین بار در تمرین تیم ملى ایران در دوحه حضور یافت.

شجاع خلیل‌زاده بازیکن باشگاه الاهلى نیز امروز شاهد تمرین ملى‌پوشان در دوحه بود.

همچنین دوربین‌هاى چندین شبکه تلویزیونى بین‌المللى و دوربین تلویزیون فیفا نیز در دقایق ابتدایى تمرین تیم ملى حضور یافتند.

تیم ملى فوتبال کشورمان از ساعت 21 امروز (یکشنبه – به وقت دوحه) در ورزشگاه القطر برابر تیم ملى الجزایر قرار مى‌گیرد.

کامرانی‌فر: برای اردوی بعدی تیم ملی منتظر تصمیم اسکوچیچ هستیم/ نتوانستیم در بحث آماده‌سازی تیم امید خوب عمل کنیمتمرین تیم ملی فوتبال| بازی درون تیمی شاگردان اسکوچیچ و تمرینات اختصاصی 2 ملی‌پوش

انتهای پیام/

انتها

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا