ورزشی

جیلازکوف: من توپ جادویی ندارم/ سگانوف: بازی سختی بود

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیکولای جیلازکوف پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش برابر تیم ملی ایران در نخستین بازی از هفته دوم لیگ ملت‌ها اظهار داشت: هر مسابقه شرایط متفاوتی دارد و من بسیار خوشحالم که در اکثر بخش‌ها عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتیم.

سرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان با تاکید بر برتری تیمش در حمله و دریافت توضیح داد: در حمله و دریافت در تمام طول بازی در سطح خوبی قرار داشتیم. این پیروزی به خاطر سازماندهی خوب تیم در بخش حمله بود. سرویس‌های خوبی را مقابل تیم ایران زدیم و همچنین با دریافت‌های خوب خود جلوی کارایی سرویس‌های حریف را گرفتیم که بسیار حائز اهمیت بود.

نیکولای جیلازکوف در ادامه افزود: با شناختی که از تیم ایران داشتیم می‌دانستیم که آن‌ها در بخش دفاع خصوصا دفاع توپ‌های بلند عملکرد خوبی دارند. به همین خاطر با برنامه ریزی‌ که انجام دادیم سعی کردیم که در حملات خود کارایی بالاتری داشته باشیم.

وی با بیان این که پیروزی در مسابقه برابر ایران نتیجه بسیار مهمی برای بلغارستان بوده است، تصریح کرد: این نخستین پیروزی در این رقابت‌ها با تیم جوانمان بود. همیشه نخستین پیروزی برای تیم‌ها بسیار مهم است و به همین خاطر برای بازیکنانم بسیار خوشحالم.

جیلازکوف با اشاره به این‌که هرگز از پیش به نتیجه بازی توجه نمی‌کند، گفت: در طول مسابقه کار خودم را انجام می‌دهم. علاوه بر تماشای بازی تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را برای تیمم داشته باشم و منتظر می‌مانم تا ببینم چه نتیجه‌ای از بازی به دست می‌آید. چرا که من توپ جادویی ندارم و نمی‌توانم پیش‌بینی کنم چه اتفاقی خواهد افتاد.

گئورگی سگانوف، بازیکن شماره 9 بلغارستان پس از پیروزی تیمش برابر تیم ملی والیبال ایران اظهار کرد: مسابقه را با نتیجه سه بر صفر بردیم اما بازی سختی بود.

وی با ابراز خرسندی از نتیجه این رقابت تصریح کرد: بسیار خوشحالیم که این مسابقه را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و در این رقابت مهم، پیروز از میدان خارج شدیم.

عبادی‌پور: بچه‌ها فوق العاده بودند/ به بازی خوب بلغارها باختیم

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا