ورزشی

بهمنیار: تشنه مسابقه هستم و برای بهترین مدال تلاش می‌کنم/ امیدوارم با یک نتیجه خوب از قونیه برگردیم

– اخبار ورزشی –

سارا بهمنیار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیم ملی کاراته بانوان کشورمان در آستانه بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در قونیه ترکیه اظهار داشت: خدا را شکر در حال پیگیری تمرینات خود زیر نظر کادر فنی هستیم و امیدوارم بتوانیم بهترین نتیجه را بعد از یک سال غیبت در مسابقات برای خودمان و کشورمان در مسابقات کشورهای اسلامی رقم بزنیم.

وی با اشاره به دلتنگی خود برای حضور در مسابقات خاطر نشان کرد: متأسفانه یک سال نتوانستیم مسابقه بدهیم. برای هر ورزشکار حرفه‌ای خیلی سخت است چنین مدتی از مسابقه و کاراته دور باشد. به نوعی تشنه مسابقه هستم و تمام تلاش خود را برای بهترین نتیجه و مدال می‌کنم.

دارنده مدال برنز کاراته جهان در مورد سطح مسابقات کاراته بازی‌های کشورهای اسلامی گفت: تا به حال در مسابقات کشورهای اسلامی مبارزه نکرده‌ام و اولین بار است که در این رویداد شرکت می‌کنم. در وزن من، کاراته‌کای ترکیه‌ای که نفر نخست رنکینگ دنیاست و حریف ازبکستانی از مهمترین رقبایم هستند.

بهمنیار راجع به رقابت با «سراپ اوزچلیک» کاراته‌کا ترکیه‌ای که در المپیک توکیو برای اولین بار موفق به شکست او شد، تصریح کرد: تمام تلاش خود را انجام می‌دهم و اعتقاد دارم وقتی یک بار موفق شدم او را شکست بدهم، باز هم می‌توانم این کار را تکرار کنم.

وی درباره شرایط سایر ملی‌پوشان کاراته به تسنیم گفت: تیم ما ترکیبی از باتجربه‌ها و جوانان است. همبستگی بسیار خوبی داریم و خدا را شکر همه بچه‌ها خیلی برای این مسابقات آماده هستند و تمام تلاش خود را می‌کنند و مطمئنم چیزی کم نخواهند گذاشت. امیدوارم من و سایر بچه‌ها با یک نتیجه خوب به ایران برگردیم.

معرفی نفرات برتر روز نخست مسابقات کاراته قهرمانی کشور در رده پایه دختران

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا