ورزشی

مریخ: تیم‌های اروپایی چند سالی از ما جلوتر هستند/ تجربه خوبی کسب کردیم

– اخبار ورزشی –

فاطمه مریخ در پایان دیدار تیم ملی هندبال نوجوانان کشورمان برابر رومانی در مسابقات قهرمانی جهان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: در نیمه اول برابر رومانی خیلی خوب بازی کردیم و در 10 دقیقه اول نیمه دوم نیز بازی مساوی و پایاپایی بود ولی باید قبول کنیم که تیم‌های اروپایی چند سالی از ما جلوتر هستند و با وجود اینکه بچه‌ها زحمت کشیدند و امروز خوب بازی کردیم، نتوانستیم نتیجه را به دست بیاوریم و با اختلاف 8 گل باختیم.

وی با اشاره به اینکه چهار دیدار اخیر ایران در این مسابقات برابر تیم‌های اروپایی بود، گفت: ما تجربه خوبی کسب کردیم. اگر چه برابر مقدونیه، سوئد، ایسلند و رومانی شکست خوردیم ولی تجربه خوبی برای ما به همراه داشت.

ملی‌پوش هندبال کشورمان که در دیدار برابر رومانی به عنوان برترین بازیکن میدان انتخاب شد، تاکید کرد: حس خوبی دارم چون امروز روز تولد من بود و این بهترین هدیه‌ای بود که خدا به من داد. همچنین اینکه در مقابل یک تیم اروپایی برترین بازیکن شدم این خوشحالی را دوچندان می‌کند.

مریخ در خصوص اینکه تا اینجا در جایگاه برترین گلزن مسابقات قرار دارد، تصریح کرد: فردا هم یک بازی داریم و سعی می‌کنم جایگاه خود را در صدر برترین گلزنان حفظ کنم اگر هم این جایگاه تا فردا تغییر کرد، سعی می‌کنم دوباره به صدر برگردم.

دروازه‌بان تیم هندبال نوجوانان: بیشتر گل‌هایی که خوردیم از ضد حملات بازیکنان تیم سوئد بود

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا