هنری

تدوین شیوه‌نامه دائمی امور استان‌های جشنواره فیلم فجر

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مجتبی امینی در این جلسه مجازی ضمن تشکر از حضور مدیران کل و معاونین هنری-سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها گفت: به لطف خدا و با کار مجدانه اعضای ستاد جشنواره فیلم فجر، آمادگی کافی برای برگزاری این رویداد مهم فرهنگی و هنری فراهم شده است.

دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر افزود: امسال حال و هوای مساعدی در ستاد جاری است و با اعلام نتایج هیات انتخاب با یک بسته ویژه از آثار سینمایی روبرو خواهیم شد که نشاط و امید را به مخاطبین هدیه می‌کند.

امینی ادامه داد: از مدیران کل محترم استانی انتظار می‌رود ضمن هماهنگی کامل با دستگاه‌های ذیربط در استان‌های خود پای کار باشند تا شاهد برگزاری جشنواره‌های با شکوه در سراسر میهن اسلامی‌مان باشیم.

محمدرضا سوقندی مدیر امور استان‌های جشنواره فیلم فجر در ادامه جلسه توضیح داد: براساس تأکید سازمان سینمایی و دبیر جشنواره، برگزاری همزمان جشنواره در استان‌ها به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار گرفته‌ است. کمیته امور استان‌ها هم با حضور همه بخش‌های فعال و اجرایی شکل گرفته‌ است.

سوقندی بیان کرد: یکی از کارهای بسیار خوب این دوره تدوین شیوه‌نامه دائمی امور استان‌های جشنواره است که از خدمات اساسی و ماندگار خواهد بود.

هیأت انتخاب چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند/ اعلام اسامی فیلم‌های «سودای سیمرغ» فجر تا 5 بهمن

مدیر امور استان‌های جشنواره همچنین اعلام کرد که تمامی استان‌ها سالن‌های نمایش جشنوار خود را تعیین کرده‌اند.

سوقندی ادامه داد: کیفیت سالن‌های معرفی شده بخش استانی در حال بررسی است و نتیجه نهایی به زودی اعلام خواهد شد.

در ادامه جلسه تعدادی از مدیران کل استانی به بیان مشکلات و خواسته‌های خود پرداختند و مدیران بخش‌های مختلف جشنوار فیلم فجر از جمله محمد رضا فرجی مدیر امور سینما‌های جشنواره، عزت‌الله علیزاده مدیر پشتیبانی و فنی و میلاد شکرخواه مدیر فناوری جشواره به سؤالات و ابهامات پاسخ گفتند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا