جهان

پیام تبریک رئیس جمهور تاجیکستان به رئیس جمهور کشورمان به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، امامعلی رحمان رئیس جمهوری تاجیکستان با ارسال پیامی‌ به سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

جناب آقای سید ابراهیم رئیسی
رییس محترم جمهوری اسلامی ایران
عالیجناب؛
با کمال سرافرازی، به جناب‌عالی و تمامی مردم دوست کشورتان، به مناسبت جشن ملی جمهوری اسلامی ایران، صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

موجب خرسندی است که مناسبات فیمابین و همکاری‌های کشورهای‌مان در عرصه‌های مختلف به طور مؤثر گسترش یافته و جلوه‌های نو و سازنده پیدا کرده‌اند.

تحکیم و توسعه روابط فراگیر با جمهوری اسلامی ایران، یکی از اولویت‌های مهم سیاست خارجی تاجیکستان می‌باشد. ما به توسعه آتی مناسبات خود با کشور شما توجه خاص داریم و جانبدار رشد و توسعه هر چه بیشتر آن‌ها در حوزه‌های مختلف مورد توجه طرفین هستیم.

اطمینان دارم، اجرای پیگیرانه توافقات طرف‌ها که در چارچوب مذاکرات سطح عالی در سال‌های اخیر حاصل شده است، نقش مؤثر و جدی در ارتقای سطح و کیفیت روابط نیک کشورهای‌مان خواهد داشت.
برای جنابعالی از درگاه خداوند سلامتی و خوشبختی و پیروزی‌های روزافزون و برای مردم دوست ایران، صلح و ثبات و پیشرفت روزافزون مسئلت می‌نمایم.
با احترام
امامعلی رحمان
رئیس جمهورتاجیکستان

دیدار سفیر ایران در تاجیکستان با وزیر خارجه این کشورجشن میلاد امام علی(ع) و روز پدر در تاجیکستان برگزار شد

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا