ورزشی

پاسخ‌های متفاوت آنچلوتی درباره آینده آسنسیو و مودریچ

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رئال مادرید شب گذشته (چهارشنبه) در تنها بازی باقیمانده از هفته بیست‌و‌یکم لالیگای اسپانیا موفق شد میهمان خود الچه را با نتیجه 4 بر صفر شکست دهد و اختلاف خود را با بارسلونا صدرنشین به 8 امتیاز برگرداند.

گل‌های اول و آخر این بازی را به ترتیب مارکو آسنسیو در دقیقه 8 و لوکا مودریچ در دقیقه 80 به ثمر رساندند(مابین آنها هم کریم بنزما دو بار از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد)؛ دو بازیکنی که در چند وقت اخیر گمانه‌زنی‌های فراوانی درباره ماندن یا نماندن‌شان در سانتیاگو برنابئو صورت گرفته است. مودریچ به خاطر بالا رفتن سنش و آسنسیو به خاطر کمرنگ بودن جایگاهش در برنامه‌های تاکتیکی کارلو آنچلوتی. در مورد اینکه کدام یک از این بازیکنان باید بمانند یا بروند، میان هواداران رئال مادرید اختلاف نظرهایی وجود دارد اما سرمربی تیم با پاسخ‌هایش به خبرنگاران موضع خود را درباره آینده دو بازیکن کهکشانی‌ها مشخص کرد.

پشیمانی راموس از ترک رئال مادرید و برنامه‌اش برای دوران بازنشستگی

کارلتو درباره آسنسیوی 27 ساله‌ای که قراردادش در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و بازیکن آزاد می‌شود، گفت: به نظر من که اینجا برای او خوب است. نمی‌دانم که می‌ماند یا نه. شاید بماند شاید هم نه. نمی‌دانم و خیلی‌ هم برایم مهم نیست. ما این فصل چالش‌های مهمی داریم. مهم این است که او در کار تیمی ما شرکت دارد، مانند سال قبل. بگذارید او کارش را ادامه دهد باشگاه هم بهترین تصمیم را درباره‌اش خواهد گرفت.

سرمربی ایتالیایی سپس درباره آینده مودریچ 37 ساله صحبت کرد و گفت: مودریچ از نظر من بازیکنی دست نیافتنی است. البته برای من همه اعضای تیم مهم هستند چون نمی‌توانم در کل فصل از 11 بازیکن تکراری استفاده کنم و باید از سیستم چرخشی برای میدان به آنها استفاده کنم. فصل پرفشاری داشته‌ایم اما مودریچ به روزهای اوجش برمی‌گردد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا