جامعه

مرگ آتشین مرد کارتن‌خواب در سرمای شب گذشته تهران

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ساعت 6:30 صبح امروز دوشنبه یکم اسفند ماه، ماموران کلانتری 108 نواب در تماس تلفنی با محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، کشف جسد مرد جوانی را در لاین کندرو بزرگراه شهید نواب صفوی گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی، کارشناسان تیم تشخیص هویت با دستور بازپرس ویژه قتل راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند؛ تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوانی مواجه شدند که براثر آتش‌سوزی به کام مرگ فرو رفته بود.

قتل مرد بی‌گناه در صحنه سرقت شبانه "خانی‌آباد"/ زورگیران بی‌رحم بازداشت شدند

تحقیقات ابتدایی تیم جنایی از محل حادثه حکایت از آن داشت، متوفی کارتن‌خواب بوده که برای گرم کردن خود در سرمای شب در حاشیه لاین کندرو بزرگراه شهید نواب صفوی آتش روشن کرده و دچار حادثه مرگبار شده است.

کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات، دوربین‌های مدار بسته بزرگراه را هدف بازبینی قرار دادند و بررسی‌های تخصصی را برای علت دقیق حادثه آغاز کردند.

به گزارش تسنیم، با دستور محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات توسط کارآگاهان ادامه دارد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا