جامعه

بهره‌برداری از چندین پروژه شاخص تا پایان سال جاری در پایتخت

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، علیرضا زاکانی در حاشیه آیین بهره برداری و عملیات احداث هفت پروژه فرهنگی ورزشی در قالب پویش امید و افتخار عصر امروز با حضور امین توکلی‌زاده معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران و نصرالله آبادیان شهردار منطقه هفت که در قالب سی و سومین پویش امید و افتخار برگزار شد، اظهار کرد: افتخار داریم امروز نیز یک بسته شامل مجموعه‌های ورزشی را در منطقه هفت بهره‌برداری و در اختیار شهروندان قرار می‌دهیم.

وی با اشاره به بهره‌برداری از مجموعه ورزشی مهر آیین گفت: این مجموعه دارای دو سالن اسکواش و یک سالن برای بسکتبال است که امروز به بهره‌برداری می‌رسد و تقدیم شهروندان ساکن منطقه هفت می‌شود.

بهره‌برداری و عملیات احداث 7 پروژه فرهنگی ورزشی در منطقه 7

شهردار تهران در پاسخ به این پرسش که شهرداری تهران برای افزایش سرانه ورزشی چه برنامه‌ای را در دستور کار قرار دارد، گفت: در این زمینه نیز برنامه‌هایی آغاز شده و تلاش خود را برای افزایش سرانه‌های ورزشی انجام خواهیم داد.

زاکانی همچنین در پاسخ به این پرسش که چرا امروز بررسی لایحه بودجه 1402 شهرداری تهران در صحن شورا صورت نگرفت، گفت: در این زمینه نیز شورا اعلام کرده است که بررسی لایحه بودجه شهرداری تهران را در جلسه بعد در دستور کار خود قرار خواهد داد.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که تا پایان سال چه پروژه‌هایی در سطح شهر تهران به بهره‌برداری خواهد رسید، گفت: پروژه‌های زیادی در دستور کار قرار دارد که از جمله آن بهره‌برداری از 5 ایستگاه مترو که تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار تهران همچنین از برنامه ریزی سازمان ورزش شهرداری تهران جهت راه‌اندازی استخری در ضلع شمالی مجموعه ورزشی محمد مهرآیین خبر داد و خاطرنشان کرد: قرار است یک مجموعه ورزش‌های آبی نیز در این مکان احداث و مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا