ورزشی

احمدی: سرمربی تیم ملی انتخاب شده و منتظر زمان مناسب اعلام آن هستند/ سپاهان با غرور برابر پرسپولیس بازی کرد

– اخبار ورزشی –

رحمان احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست 4 بر 2 تیم فوتبال سپاهان مقابل پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال اظهار داشت: ما فقط بازی را نگاه کردیم و نمی‌دانیم قبل از آن برای سپاهان چه اتفاقی افتاد. سپاهان تیم همیشگی نبود و با غرور وارد زمین شد. وقتی با غرور وارد زمین می‌شوید برابر پرسپولیسی که سرحال بود، نتیجه نمی‌گیرید؛ ضمن اینکه، چیدمان انتخاب شده درست نبود.

وی در مورد اینکه برخی اعتقاد دارند که دیدار تدارکاتی سپاهان با زنیت سن پترزبورگ روسیه باعث خستگی بازیکنان این تیم شده بود، تصریح کرد: نفراتی مثل رامین رضاییان که بیمار بودند، بازی نکردند. تیم اصلی سپاهان 15 دقیقه برابر زنیت بازی کرد، بنابراین این دقایق نمی‌توانست خستگی ایجاد کند و سیستم بدنی بازیکنان را تغییر بدهد. بازیکنان سپاهان شرایط نرمالی نداشتند و علت را باید در تمرینات پیگیری کرد. ما طبق چیزی که می‌بینیم، نظر می‌دهیم.

دروازه‌بان پیشین تیم‌های فوتبال سپاهان و پرسپولیس در رابطه با دو پنالتی که سیاوش یزدانی داد و باعث اخراج او شد، گفت: من مربی سپاهان نیستم و شرایط بازیکن را نمی‌دانم. سرمربی بهترین شخص است که می‌تواند نظر دهد. هر مربی تصمیم می‌گیرد بهترین نفراتش را وارد زمین کند. در مجموع، یزدانی روز خوبی نداشت.

بررسی مهمترین تاثیرات پیروزی بر سپاهان روی آینده پرسپولیس

احمدی در خصوص دیدار سپاهان و پرسپولیس در بازی برگشت لیگ برتر خاطرنشان کرد: این بازی متفاوت از جام حذفی خواهد بود. این دیدار هم زیبا می‌شود، چون پرسپولیس می‌خواهد فاصله‌اش با سپاهان را از بین ببرد و سپاهان هم دوست دارد این فاصله را حفظ یا بیشتر کند.

وی در رابطه با رقابت سپاهان، پرسپولیس و استقلال برای قهرمانی در لیگ برتر یادآور شد: سه تیم بالای جدول خوب هستند. شرایط طوری است که هیچ تیمی نباید اشتباه کند. هر تیمی اشتباه کند تاوان بدی می‌دهد.

دروازه‌بان پیشین تیم‌های فوتبال سپاهان و پرسپولیس در خصوص عدم انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: مسئولان فدراسیون فوتبال باید تصمیم بگیرند و ما نمی‌توانیم نظر دهیم. نظرات ما فرقی نخواهد داشت، چون از قبل تصمیم گرفته شده است. سرمربی تیم ملی انتخاب شده و منتظر زمان مناسب برای معرفی وی هستند. به قول معروف، پیش غذا آماده شده و باید غذای اصلی که مثلا قورمه سبزی است را معرفی کنند!

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا