ورزشی

تهامی: استعفا از یک مربی حرفه‌ای مثل نکونام بعید بود/ در حال حاضر فولاد آبروی فوتبال خوزستان است

– اخبار ورزشی –

ابراهیم تهامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره استعفای جواد نکونام از هدایت فولاد گفت: وقتی این خبر را شنیدم، شوکه شدم. من از زمانی که نکونام هدایت فولاد را برعهده گرفت همیشه از او حمایت کردم و این در حالی است که برخی در خوزستان مخالف این مربی بودند. هر چند نکونام برای من کاری انجام نداد، ولی چهار سال از او حمایت کردم و حتی قبل از سفر فولاد به قطر گفتم که باید از کادر فنی و دیگر عوامل این تیم حمایت شود.

وی در ادامه افزود: نکونام یک مربی دانا و حرفه‌ای است و از او بعید بود که در این شرایط و قبل از بازی مهم برابر الهلال استعفا کند. به‌هرحال باشگاه فولاد هم چند سال برای نکونام حرمت و ارزش قائل شد، ولی در فاصله 10 بازی مانده تا پایان لیگ بهتر بود که نکونام کارش را ادامه می‌داد.

نگاهی به اوضاع و احوال فولادی که دیگر دنبال قهرمانی نیست!/ نکونام بعد از بازی پرسپولیس می‌خواست برود

تهامی در مورد اینکه باشگاه فولاد بهترین تصمیمی که می‌تواند برای کادر فنی این تیم بگیرد، چه چیزی می‌تواند باشد، اظهار داشت: طبیعتاً مدیران باشگاه بهترین تصمیم را خواهند گرفت. فولاد در حال حاضر آبروی فوتبال خوزستان است و یک باشگاه کاملاً حرفه‌ای محسوب می‌شود. من امیدوارم باشگاه فولاد به خاطر مردم خوزستان و هواداران فولاد بهترین تصمیم را بگیرد و قطعاً همین‌طور هم خواهد شد.

وی راجع به شکست فولاد برابر الهلال تصریح کرد: خیلی‌ها که مرا می‌دیدند از باخت پرگل فولاد حرف می‌زدند، ولی نظر من این بود که فولاد در بازی‌های سخت بهتر بازی می‌کند. به نظرم حق فولاد اصلاً باخت نبود و این تیم با یک نمایش خوب حذف شد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا