ورزشی

نشست سرمربی تیم ملی نوجوانان آزاد با علیرضا دبیر برای آغاز برنامه‌ها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بعد از برگزاری مسابقات قهرمان کشوری دو رده سنی بزرگسالان و جوانان آزاد، طی روزهای 20، 21 و 22 اسفند رقابت‌های کشوری نوجوانان نیز در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

اهورا خاطری از مازندران در 45 کیلوگرم، سام سیار از تهران در 48 کیلوگرم، رضا گوران از مازندران در 51 کیلوگرم، امیررضا تیموری‌راد از تهران در 55 کیلوگرم، سجاد پیردایه از لرستان در 60 کیلوگرم، سینا خلیلی از مازندران در 65 کیلوگرم، ابوالفضل حسینی از مازندران در 71 کیلوگرم، ابوالفضل رحمانی از مازندران در 80 کیلوگرم، توحید نوری از تهران در 92 کیلوگرم و مرصاد شاکری از خراسان رضوی در 110 کیلوگرم عناوین برتر اوزان دهگانه را به خود اختصاص دادند.

احسان‌پور: می‌توان به نسل طلایی دیگری در کشتی امید داشت/ پیشرفت لرستان مشهود بود

این اولین مسابقه‌ای بود که با سرمربیگری بهنام احسان‌پور در این رده سنی برگزار شد. دارنده مدال برنز جهان در سال 2019 که در سال‌های 2021 و 2022 عضو کادر فنی تیم ملی بزرگسالان بود، جایگزین مجید ترکان شده است و هدایت این تیم را در مسابقات آسیایی و جهانی نوجوانان برعهده خواهد داشت.

در حالی که احتمالاً اولین مرحله از اردوی تیم نوجوانان ایران از پنجم یا ششم فروردین آغاز خواهد شد، احسان‌پور طی روزهای آینده برای قطعی کردن زمان آغاز اردو، تعداد نفرات دعوتی، اعضای کادر فنی تیم ملی و همچنین تورنمنت بین‌المللی مدنظرش برای محک نوجوانان جلسه‌ای با علیرضا دبیر خواهد داشت.

به نظر می‌رسد آزادکاران نوجوان پیش از مسابقات قهرمانی آسیا در یکی از دو تورنمنت بین‌المللی رومانی یا اسپانیا محک بخورند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا