ورزشی

احمدکهنی: حقدادی قول حل مسئله سربازی‌ام را داده است/ امیدوار به تاریخ‌سازی در بازی‌های آسیایی هستم

– اخبار ورزشی –

مهدی احمدکهنی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عملکردش در سه رویداد جام جهانی که با کسب دو مقام نایب قهرمانی و یک عنوان ششمی همراه بود، اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم ژیمناستیک ایران به این مرحله رسیده که به راحتی می‌توانیم در جام جهانی مقام بگیریم. من فکر می‌کنم کسب دو مقام جهانی در کمتر از یک ماه عملکرد خوبی برای جامعه ژیمناستیک باشد و با این شرایط، در مسابقاتی که پیش‌رو دارم، با اعتماد به نفس بیشتری شرکت می‌کنم، به ویژه بازی‌های آسیایی هانگژو که امیدوار به کسب مدال برای اولین بار و تاریخ‌سازی هستیم.

وی ادامه داد: این مسابقات که گذشت، برای کسب سهمیه مسابقات قهرمانی جهان بود که با کسب این مقام‌ها، در رنکینگ یک دنیا قرار گرفتم و سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی جهان را به دست آوردم. همین چند مسابقه سال آینده برای کسب سهمیه المپیک برگزار می‌شود و اگر مسئله خدمت سربازی به آن شکلی که حقدادی رئیس فدراسیون به من قول داده، پیش برود و کارم درست شود، تمام تمرکزم را روی تمرینات می‌گذارم تا بتوانم سهمیه المپیک هم بگیرم.

حقدادی: سعی می‌کنیم از همه دیدگاه‌ها در ژیمناستیک استفاده کنیم/ ادامه موضوعات گذشته کمکی به این رشته نمی‌کند

ملی‌پوش ژیمناستیک در این باره عنوان کرد: هم مشکل خروج از کشور دارم، هم به خاطر دوره آموزشی دو ماه از تمرینات عقب می‌افتم و این دغدغه فکری هم هست که خیلی اذیت می‌کند.

احمدکهنی گفت: اگر همین روند ادامه داشته باشد، کسب سهمیه المپیک برایم خیلی راحت می‌شود. در واقع اگر با این مسئله سربازی مواجه نشوم، 90 درصد احتمال اینکه طلسم کسب سهمیه المپیک شکسته شود، وجود دارد.

وی در پایان درباره حضورش در جمه برترین‌های ورزشی ایران در سال 1401 گفت: همین که کشورمان قهرمانان بزرگی در رشته‌های مختلف از جمله کشتی دارد و من توانستیم که یکی از نامزدهای عنوان برترین ورزشکار باشم، اتفاق کم سابقه‌ای بود که بابت آن بسیار خوشحالم. فکر می‌کنم تا همین جا که اسم من در بین برترین‌ها قرار گرفته، افتخار بزرگی است.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا