جهان

لغو حکم بازداشت عمران خان؛ مناطق اطراف دادگاه به میدان جنگ تبدیل شد

– اخبار بین الملل –

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، «داون نیوز» نوشت با ورود عمران خان به مجتمع قضایی فدرال، در نتیجه درگیری طرفداران وی با نیروهای امنیتی مناطق اطراف مجتمع به میدان جنگ تبدیل شد.

بر اساس این گزارش، در نتیجه این درگیری‌های چند ساعته، حداقل 25 نفر مجروح شدند و 30 دستگاه خودرو از جمله یک خودروی پلیس به آتش کشیده شد.

گزارش می‌افزاید پس از فراخوان رهبری حزب تحریک انصاف از رسانه‌های اجتماعی، حامیان این حزب در اطراف مجتمع تجمع کردند. از سوی دیگر حدود 6 هزار نیروی پلیس نیز در داخل و اطراف مجتمع مستقر شدند تا نظم را حفظ کنند و مانع از ورود حامیان عمران خان به مجتمع قضایی شوند.

گزارش می‌افزاید عمران خان حوالی ساعت 6 عصر روز گذشته از دادگاه خارج شد.

«فیصل فرید چوهدری» عضو تیم حقوقی رئیس تحریک انصاف دراین‌باره به «الجزیره» گفت دادگاه حکم بازداشت عمران خان را در رابطه با پرونده فساد مالی لغو کرده است.

به گفته وی، دادگاه اسلام‌آباد جلسه را به تعویق انداخت و به عمران خان دستور داد تا در جلسه بعدی در 30 مارس حضور پیدا کند.

عمران خان با اسکورت هوادارانش عازم دادگاه شدعمران خان در واکنش به یورش پلیس پاکستان: کار، کار انگلیسی‌هاستنخست وزیر پاکستان: هدف «عمران خان» ایجاد آتش بی‌ثباتی در کشور است

انتهای پیام/.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا