ورزشی

تاج: می‌خواهیم قرارداد قلعه‌نویی را تا پایان جام جهانی تنظیم کنیم/ امیدوارم حضور تماشاگران صرفاً ورزشی باشد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی تاج، در حاشیه تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم ملی فوتبال ایران در گفت‌وگو با بخش اخبار ورزشی شبکه سوم سیما اظهار داشت: امیر قلعه‌نویی، چهره‌ای شناخته شده در کشور است و به بازیکنان نیز گفتم که او در تیم‌های متعدد در کشور نقش‌آفرینی کرده است. قلعه‌نویی بی‌خبر از گذشته و مسائل فوتبال نبوده است. قلعه‌نویی در گذشته سرمربی تیم ملی بود و فدراسیون در این شرایط بهترین انتخاب را کرد. امروز از بازیکنان خواستم با قلعه‌نویی همکاری داشته باشند، همین‌طور این درخواست را از ارکان فدراسیون نیز داشتم.

وی افزود: در بحث فیفادی، حاج‌صفی درخواست کرد که هیچ روزی را از دست ندهیم. در این رابطه، دومین دیدار تدارکاتی را با کنیا نهایی کردیم. ما مسابقات کافا را داریم که شرکت می‌کنیم، مسابقاتی که روسیه نیز حضور خواهد داشت. فکر نکنم هیچ فیفادی را از دست بدهیم و برای شهریور ماه نیز فیفادی را پُر می‌کنیم.

گفت‌وگوی قلعه‌نویی با طارمی در محل تمرین تیم ملی/ حاج‌صفی به تاج چه گفت؟

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص انتظار قلعه‌نویی و کارشناسان برای مدت قرارداد سرمربی تیم ملی تا جام جهانی بعدی گفت: حرف قلعه‌نویی و کارشناسان درست است و فدراسیون دنبال تنظیم قرارداد ایشان تا جام جهانی است و می‌خواهد شرایط را فراهم کند. برای بازیکنان نیاز است بدانند که قلعه‌نویی مربی تمام وقت است و اگر مربی موقت نباشد و قراردادش تا جام جهانی باشد، شرایط بهتری رقم می‌خورد. در هیئت رئیسه این موضوع مطرح شده است و امیدوارم اتفاق خوبی رقم بخورد.

تاج در خصوص دیدار ایران با روسیه در سوم فروردین ماه خاطرنشان کرد: اولا این بازی با حضور بانوان ایرانی و روسیه برگزار می‌شود. الان تعطیلات نوروز و تهران خلوت است. شرایطی فراهم شده است که همه از این بازی دیدن کنند. بازی با روسیه برای تیم ملی و قلعه‌نویی خوب است و ایشان هم از برگزاری این بازی راضی بود. یکی از نگرانی‌های ما این است که انتظار داریم همه چیز ورزشی پیش برود تا بتوانیم همه بازی‌های تیم ملی را با حضور بانوان برگزار کنیم.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا