جامعه

1500 هکتار فضای سبز به 3 نقطه از پایتخت اضافه شد!

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، حسین نظری در خصوص احتمال بارش در نخستین روز از سال 1402 اظهار کرد: نیروهای خدمات شهری در آمادگی کامل برای خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.

نظری در ادامه ضمن تبریک سال نو با اشاره به خدمات حوزه شهری در ایام عید و سال 1402 تصریح کرد: از مهم‌ترین اولویت‌های مدیریت و برنامه‌ریزی شهری در سال 1402 ، ساماندهی حوزه پسماند و ثمردهی ایستگاه‌های مدیریت یکپارچه پسماند است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با بیان اینکه در سال گذشته تمام تلاشمان را در راستای رفع مشکلات در سریع‌ترین زمان انجام دادیم، اضافه کرد: در سال گذشته شاهد افتتاح دومین کارخانه "ام. آر. اف" در شرق پایتخت بودیم. در سال آینده نیز در راستای بهبود و ساماندهی حوزه پسماند تلاش خواهیم کرد.

وی در پاسخ به اقدامات انجام شده در حوزه زیبایی بصری پایتخت در ایام نوروز ادامه داد: همانطور که مشاهده می‌کنید دیوارنگاره‌های زیبا و فاخر در شهر نصب شده است. 5 المان در پایتخت نصب شده است و همچنین پیاده‌راه حرم عبدالعظیم حسنی و تجریش نیز ساخته شده است.

وضعیت هوای تهران1402/01/01؛ ثبت نخستین روز با "هوای پاک" در سال جدید

نظری با اشاره به جانمایی تخم ‌مرغ‌های رنگی در مناطق مختلف تهران افزود: 430 تخم‌مرغ رنگی در 430 نقطه از شهر جانمایی شده است. امسال مردم در اجرای برنامه‌های نوروزی مشارکت خوبی داشتند.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران درباره ایجاد فضاهای سبز در پایتخت عنوان کرد: در 3 نقطه از شهر 1500 هکتار کمربند سبز به شهر تهران اضافه شد که به بهبود کیفیت هوا نیز کمک میکند. در ایام نوروز شهروندان می‌توانند از فضاهای سبز ایجاد شده در پایتخت استفاده کنند.

وی در پایان درباره علت نام‌گذاری طرح بهاران خدمت گفت: به لطف خدا امسال عید بهار طبیعت با بهار قرآن و اعیاد شعبانیه همزمان شده است. علت این نام‌گذاری نیز متقارن شدن عیدها با یکدیگر بوده است.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا