ورزشی

یوفا پرونده‌ای جدید برای بارسلونا باز کرد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از مارکا، با وجود تبرئه شدن باشگاه بارسلونا از اتهام پرداخت رشوه به انریکس نگریرا نایب رئیس سابق کمیته داوران فوتبال اسپانیا، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) پرونده‌ای جدید برای رسیدگی به این موضوع باز کرده است.

یوفا که به خاطر خودداری باشگاه بارسلونا از خروج از پروژه سوپرلیگ، با باشگاه کاتالان اختلافاتی هم دارد، معتقد است تعدد بحث‌های صورت گرفته درباره احتمال تخطی آبی‌و‌اناری‌ها از اساسنامه انضباطی یوفا (به طور خاص بند 31 از ماده چهارم که پرداخت هر نوع هدیه را به داوران غیرمجاز می‌داند) ایجاب می‌کند که به صورت جداگانه به این پرونده رسیدگی شود. از این رو، با وجود اعلام مراجع قضایی داخلی اسپانیا در خصوص نبود مدارک و شواهد کافی برای اثبات رشوه دادن تیم کاتالان در دوره مدیریت خوسپ ماریا بارتومئو، کمیته انضباطی یوفا تحقیقاتش را برای رسیدگی به اتهامات نسبت داده شده به بارسایی‌ها آغاز می‌کند.

تبعات شکایت رئال مادرید از بارسلونا

در همین حال، باشگاه بارسلونا پس از تبرئه شدن از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا، برای اعاده حیثیت اقدام و به صورت رسمی از 5 خبرنگار و رسانه مختلف که برای تخریب وجهه این باشگاه تلاش کرده‌اند، شکایت کرده و طبق گزارش نشریه اسپورت تعداد شکایات باشگاه بارسلونا امروز (پنجشنبه) به 10 مورد افزایش پیدا می‌کند. این باشگاه همچنین با اعلام یک آدرس ایمیل، از تمام اعضای خود که خواهان شکایت از رسانه‌های مذکور هستند، خواسته با ارسال شکایت به این باشگاه برای پیروزی در نبرد حقوقی‌اش کمک کنند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا