هنری

دوربین مخفی تلویزیون دوباره راه افتاد

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فصل دوم دوربین مخفی نسیما هر روز از شبکه نسیم در ایام نوروز 1402 به‌روی آنتن این شبکه می‌رود.

این برنامه دوربین مخفی در فصل دوم خود به‌سراغ سوژه‌های جدید از جمله خانه‌تکانی، سفرهای نوروزی، سبزه عید گره زدن، آجیل‌فروشی، ازدواج دانشجویی و… رفته است و در هر قسمت به معضلات و مشکلات پرداخته و راه‌حل‌هایی برای آن در نظر گرفته است.

یکی از قسمت‌های این برنامه بدین صورت است که در بزرگراه‌ها و ایام نوروز مانع ماشین‌هایی می‌شوند که سرنشین‌ها و راننده آن شاد و خوشحال نیستند و تا زمانی که خوشحال و خندان نباشند اجازه سفر به آنها داده نمی‌شود.

یا در قسمت خانه‌تکانی بازیگر نسیما مردم را در یک چالشی قرار می‌دهد که باید آنها به این فرد کمک کنند تا بتواند مغازه خود را خانه‌تکانی و برای ایام نوروز تمیز کند و در حین انجام این کار اتفاقاتی برای آنها می‌افتد.

در قسمت آجیل‌فروشی مردمی که قصد خرید پسته برای آجیل شب عید داشتند بازیگر دوربین مخفی به‌جای کیلویی فروش پسته دانه‌ای به آنها پسته می‌فروشد و یا راهکارهای جالبی برای پذیرایی از مهمانان می‌دهد.

تلویزیون، روایتگر قصه زندگی "قهرمانان معمولی" شد

همچنین قسمت پرچم ایران نیز فردی که متصدی پرچم است از مردم درخواست می‌کند که به آن فرد کمک کنند تا پرچم ایران را بالا بکشند که این چالشی است برای مردم که چقدر عِرق ملی دارند.

فصل دوم برنامه نسیما به‌کارگردانی و تهیه‌کنندگی پرهام عمرانی هرشب در ایام نوروز از شبکه نسیم پخش می‌شود.

انتهای پیام/+

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا