ورزشی

آغاز دور جدید تمرینات تیم ملی با حضور 16 تکواندوکار

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو؛ بیست و ششمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان 8 لغایت 14 خرداد ماه سال جاری به میزبانی جمهوری آذربایجان در شهر باکو برگزار خواهد شد.

به همین منظور اعضای تیم ملی تکواندو ایران بعد از کسب 4 مدال طلا، نقره و برنز در مسابقات گرند اسلم، بامداد چهارشنبه هفته گذشته به تهران بازگشتند و دور جدید تمرینات خود برای حضور در مسابقات جهانی را از یکشنبه 20 فروردین ماه در خانه تکواندو آغاز می‌کنند.

رکورد شکنی تیم ملی تکواندو مردان در گرند اسلم ووشی

بر همین اساس، بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی تکواندو، 16 تکواندوکار را برای حضور در این اردو به تیم ملی دعوت کرد و این نفرات باید از عصر شنبه 19 فروردین ماه در محل خانه تکواندو خود را به کادر فنی معرفی کنند.

حسین لطفی، علیرضا حسین‌پور، عرفان بزرگی، فرزان عاشورزاده، دانیال بزرگی، آرین سلیمی، علیرضا نادعلیان، مهدی حاجی موسائی، ابوالفضل عباسی، ابوالفضل زندی، متین رضایی، امیرمحمد بخشی، رضا کلهر، میرهاشم حسینی، مهران برخورداری و سجاد مردانی تکواندوکارانی هستند که در مرحله جدید اردوهای تیم ملی حضور خواهند یافت.

با اعلام سرمربی تیم ملی تکواندو، 2 مرحله مسابقات انتخابی در هفته دوم تمرینات برگزار و ترکیب تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان مشخص خواهد شد.

تکواندو گرنداسلم| برخورداری نقره گرفت/ پایان کار نمایندگان ایران با 4 مدال

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا