سیاسی

پیام تسلیت فرمانده کل سپاه به مناسبت درگذشت سردار خالقی

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی عروج شهادت گونه سردار رشید سپاه اسلام جانباز انقلاب و دفاع مقدس «سرتیپ دوم پاسدار حاج حسین خالقی» را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

سردار رشید سپاه اسلام جانباز سرافراز انقلاب و دفاع مقدس " سرتیپ دوم پاسدار حاج حسین خالقی " مشاور فرمانده کل سپاه ، از پیشکسوتان دوران حماسه و جهاد در جنگ تحمیلی هشت ساله استکبار جهانی به یاران و همرزمان شهیدش پیوست.

آن سردار عالیقدر عمر خویش را صادقانه و مجاهدانه در سنگر های گوناگون خدمت به انقلاب و میهن اسلامی به ویژه در هشت سال دفاع مقدس و صیانت از امنیت و آرامش کشور سپری کرد و منشوری از وفاداری و فداکاری برای آرمان های بلند و تاریخ ساز انقلاب اسلامی و عزت و سربلندی ایران و ایرانی از خود به ودیعت نهاد که به ویژه برای پاسداران انقلاب و مدافعان پر افتخار این سرزمین همواره راهگشا و راهنما است.

فقدان آن مجاهد نستوه را به آحاد همرزمان و همسنگران شجاع او و نیز پیشکسوتان سنگرهای پاسداری از انقلاب و به ویژه خانواده ارجمند آن سردار مخلص و صادق تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه حضرت حق تعالی برای او علو درجات ، بهره مندی از برکات و فیوضات ماه مبارک رمضان و همنشینی با امیر مومنان حضرت علی بن ابیطالب علیه السلام و برای بازماندگان مکرم صبر جمیل و اجر جزیل و ثبات قدم طلب می کنم .
سرلشکر پاسدار حسین سلامی
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا