جامعه

نحوه ارزیابی کارکنان شهرداری تهران توسط شهروندان اعلام شد

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محمدعلی الفت‌پور در خصوص اجرای طرح QR کد در شهرداری تهران اظهار کرد: مشارکت مردم در تصمیم‌گیری‌ها و اداره امور، به‌عنوان عاملی که بیشترین میزان مقبولیت را برای سازمان‌ها فراهم می‌آورد، یکی از مهم‌ترین ارزش‌های مدنظر در حکمروایی خوب و شایسته است.

وی اجرای طرح QR کد را روشی مناسب برای سهولت دسترسی شهروندان جهت اعلام نظراتشان به مدیریت شهری دانست و گفت: افزایش پیچیدگی و چندبعدی شدن مسائل باعث شده است، سازمان‌ها بیشتر از گذشته خود را نیازمند به مشارکت عامّه و بهره‌مندی از نظرات آن‌ها و افزایش نوآوری ببینند.

افزایش 62 درصدی نوسازی بافت‌های فرسوده پایتخت در سال گذشته

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران با اشاره به اینکه برای 18 هزار نفر از کارکنان شهرداری تهران که به طور مستقیم با شهروندان در ارتباط هستند، QR کد تعریف می‌شود، ادامه داد: رصد عملکرد نیروی انسانی با استفاده از QR code به سازمان‌ها کمک می‌کند تا بتوانند نظارت بر خدمات، منابع انسانی و … را بسیار سریع‌تر، دقیق‌تر و کم‌هزینه‌تر از گذشته به انجام رسانند و بستری برای تحقق مسئولیت‌های اجتماعی فراهم کنند.

الفت‌پور عنوان کرد: در این شیوه مدیران می‌توانند در لحظه و بدون هرگونه واسطه بازخوردها را دریافت و برای آن‌ها تدبیر کنند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا