سیاسی

سردار فدوی: شهید صیاد شیرازی نمونه‌ای از مسئولان پای کار دفاع مقدس در ارتش بود

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در حاشیه مراسم بزرگداشت بیست و چهارمین سالگرد شهادت سپهبد علی صیاد شیرازی گفت: شهید صیاد شیرازی از ابتدا پای کار دفاع از انقلاب بودند و این دفاع به حدی بود که برخی مانند بنی صدر، ایشان را از ارتش کنار گذاشتند. بعد از فرار بنی صدر، صیاد شیرازی به ارتش برگشت و با مسئولیت‌هایی که گرفت، منشا خیر شد.

مراسم گرامیداشت بیست و چهارمین سالگرد شهید صیاد شیرازی برگزار شد

وی با بیان اینکه پس از آغاز جنگ شهید صیاد شیرازی نمونه‌ای از مسئولان پای کار دفاع مقدس در ارتش بود، گفت: از سال 62 با شهید صیاد شیرازی رابطه دوستانه داشتم و مدتی نیز به طور مستقیم با ایشان در قرارگاهی که شهید صیاد شیرازی مسئولیت آن را بر عهده داشت، همکاری داشتم و در ماموریت بودم که خبر شهادت ایشان را شنیدم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: وقتی کسی چنین روندی را در زندگی داشته، برای تعداد زیادی از جوانان و آیندگان الگو است. به همین علت برگزاری مراسم‌ بزرگداشت شهدا، اقدام مهمی است و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) نیز بر آن تاکید دارند.

فدوی در پایان گفت: سپهبد علی صیاد شیرازی موفقیت در امور نظامی را بسط داد و به توانمندی در جبهه حق انقلاب اسلامی تبدیل کرد و این اتفاق مهمی است.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا