سیاسی

دعوت وزارت دفاع از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، به نقل از روابط عمومی وزارتخانه، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بیانیه ای از آحاد ملت شریف و همیشه در صحنه ایران و امت اسلام برای حضور در راهپیمایی شکوهمند و دشمن شکن روز قدس دعوت کرد.

صدرالحسینی: رژیم صهیونیستی روبه افول است

متن این بیانیه به شرح زیر است:

« بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی قدس ابتکار راهبردی و ماندگار حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه است که با بینش عمیق و حکمت الهی اجازه نداد اندیشه و راه آزادسازی پاره تن جهان اسلام، فلسطین عزیز از یاد و خاطره مسلمانان جهان فراموش شود.

روز جهانی قدس از سویی خروش امواج بلند و سهمگین ‌ فریاد امت متحد اسلام و جوامع اسلامی علیه سالها ستم، وحشی گری، اشغال و جنایت و از سویی دیگر همدردی با آلام ملت ستمدیده و مظلوم فلسطین است؛ روزی نمادین برای پی گیری آرمانی مقدس و ماندگار است که با هیاهوهای مثلث امپراطوری رسانه ای زر و زور و تزویر و با طرح های فریبکارانه و شکست خورده‌ی سازش و عادی سازی روابط، هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

جهان اسلام هرگز نسخه دست نویس سرویس های اطلاعاتی غربی و تلقیح مصنوعی این غده سرطانی را در جغرافیا، تمدن و تفکر اسلامی نخواهد پذیرفت و با اتحاد و همبستگی ‌تا بازگرداندن آخرین وجب از خاک این سرزمین مقدس از حمایت و پشتیبانی ملت مظلوم فلسطین دست برنخواهد داشت.

میراث فلسطین بعد از سالهای اشغال، جهاد، مقاومت، شهادت و رویش نسل جوان مقاوم و آگاه با تجربه تاریخی و با حافظه ماندگار از توطئه های شوم دشمنان به ویژه رژیم صهیونیستی و جهان غرب و با دلی مالامال از اندوه سال‌های تجاوز و آوارگی و بی مهری جهان است که انتفاضه ای جدید و طرحی نو در مقاومت درانداخته است.

آنچه جهان امروز شاهد آن است قوی تر شدن روز به روز گروه های مقاومت و مجهز شدن آنان به انواع تسلیحات و اراده محکم آنان برای مقاومت است. اوضاع بحرانی و متزلزل داخلی و ‌فساد دستگاه ها و حاکمان جنایت کار این رژیم، خبر از فروپاشی درونی و اضمحلال این جرثومه فساد و تباهی را می دهد.

فرار عده قابل توجهی از غاصبان صهیونیستی از سرزمین فلسطین و فساد درهم تنیده در اجزای انواع نظامات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی این رژیم، موید این پیام راهبردی است که راه چندانی برای آزادی قدس شریف نمانده است!

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ضمن محکومیت اشغال، تجاوز، ستم و کشتار کودکان و زنان و مردان فلسطینی توسط این رژیم منحوس، از آحاد ملت شریف و همیشه در صحنه ایران و امت اسلام برای حضور در راهپیمایی شکوهمند و دشمن شکن روز قدس دعوت به عمل نموده و رجإ واثق دارد اتحاد و همبستگی ملت های مسلمان به سالها اشغال این سرزمین مقدس پایان خواهد داد.

ان‌شاء‌الله»

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا