جامعه

سرپرست جدید "ایسنا" منصوب شد

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، دکتر حسن مسلمی نائینی، رئیس جهاد دانشگاهی با صدور حکمی، محمدمهدی خیرجو را به عنوان سرپرست خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و عضو هیئت مدیره این خبرگزاری منصوب کرد.

در این حکم آمده است: "خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به عنوان یک رسانه‌ی حرفه‌ای و پیشرو، یکی از سرمایه‌های ارزشمند کشور و جهاد دانشگاهی است. با توجه به لزوم نوآوری، ارتقا و توسعه در این رسانه و عطف به تجربیات و توانمندی‌های جنابعالی، شما را به عنوان «سرپرست خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا و عضو هیئت مدیره» منصوب می‌کنم.

اسماعیلی: خبرگزاری‌های دولت ساماندهی می‌شوند

لازم است برای نیل به اهداف عالی این رسانه ماموریت‌های زیر مورد توجه ویژه قرار گیرد:

برنامه‌ریزی و تلاش برای ارتقا کیفیت و کمیت تولید خبر و محتوا با توجه به سه اصل خوب، مفید و امید بخش بودن

بهینه‌سازی و ارتقا ساختار و مدیریت برای نظارت بر سلامت و صحت اخبار و محتوا در حین توجه به سرعت انتشار و استقلال رسانه

توجه ویژه و برنامه‌ریزی برای ایجاد و توسعه نوآوری رسانه ای و استفاده از فناوری‌های جدید نرم و فرهنگی برای رویش و زایش مجموعه‌های جدید در خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

همراهی و هم‌افزایی رسانه‌ای برای رشد و بالندگی رکن مولود انقلاب «جهاد دانشگاهی» و جریان‌سازی دستاوردهای علمی ـ فرهنگی، فناوری و نوآوری

تشکیل هدفمند و منظم جلسات هیئت مدیره و تدوین سند برنامه راهبردی و ارزیابی شاخص‌های رشد و توسعه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)."

از سوابق کاری خیرجو می‌توان به رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، عضو کمیته عالی حرم مطهر رضوی، رئیس هیئت مدیره مؤسسه فرهنگی قدس (روزنامه قدس)، مدیر مؤسسه رسانه‌های نوین آستان قدس رضوی، عضو شورای مشورتی هیئت ارزیابی سیاست‌های کلی نظام، مدیرکل فضای مجازی خبرگزاری فارس و عضو شورای سردبیری هفته نامه عدالت و سیاست اشاره کرد.

گفتنی است، در نامه‌ای جداگانه از تلاش‌های مهدی عرفاتی در مدت فعالیتش به عنوان سرپرست خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا