ورزشی

پوچتینو در یکقدمی نیمکت چلسی

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه مارکای اسپانیا از قرار گرفتن نام مائوریسیو پوچتینو در صدر فهرست گزینه‌های هدایت تیم فوتبال چلسی در انتهای فصل جاری خبر داد.

چلسی که در این فصل توسط چهار مربی مختلف هدایت شده است (توماس توخل، گراهام پاتر، برونو سالتور و فرانک لمپارد) نه تنها فصل را بدون جام به پایان خواهد رساند بلکه سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را هم نخواهد گرفت. البته مزیت این اتفاق آن است که آبی‌های لندن فصل آینده را بدون دغدغه شرکت در مسابقات اروپایی آغاز خواهند کرد.

لمپارد سرمربی فعلی آبی‌های لندن تنها تا پایان فصل هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت و پس از آن سرمربی جدید جانشین او خواهد شد.

طبق گزارش مارکا، پوچتینو که پس از اخراجش از پاری‌سن‌ژرمن در سال گذشته بیکار بوده است، گزینه اصلی هدایت چلسی است اما به هر دلیلی اگر استخدام این مرد آرژانتینی محقق نشود، باشگاه غرب لندن به سراغ گزینه‌های بعدی‌اش خواهد رفت که لیستش شامل یولیان ناگلسمان سرمربی سابق بایرن مونیخ، وینسنت کمپانی سرمربی برنلی و لوئیس انریکه سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا می‌شود.

شکست چلسی و تاتنهام در روز شرمساری لندنی‌ها مقابل هواداران

در حال حاضر پوچتینو در مسیر تحویل گرفتن سکان هدایت آبی‌هاست و گویا در هفته‌‌های اخیر هم جلساتی با مدیران باشگاه داشته که نتایج آنها مثبت بوده است.

رفتن پوچتینو به چلسی او را مقابل تاتنهامی قرار خواهد داد که بیش از پنج سال آن را هدایت می‌کرد و سال 2019 با آن به فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز رسید.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا