ورزشی

کاندیدای بدترین سرمربی سال فوتبال اروپا

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اگر قرار بود علاوه بر بهترین مربی سال، جایزه‌ای هم برای بدترین سرمربی فوتبال جهان در نظر گرفته شود، یکی از اصلی‌ترین و شاید اصلی‌ترین نامزد کسب این جایزه در سال 2023 فرانک لمپارد بود.

عملکرد او با آماری که جای هیچ گونه دفاعی را برای او باقی نمی‌گذارند، فاجعه‌آمیز بوده است. سرمربی انگلیسی چلسی که ماه گذشته به عنوان سرمربی فصل چلسی جانشین گراهام پاتر شد، به کلی راه بردن بازی‌ها را از یاد برده است. عدم ثبت حتی یک پیروزی در کارنامه او در سال 2023 هم بهترین گواه برای اثبات این فرضیه است. نه با اورتون … و نه حالا با چلسی در دومین دوره مربیگری‌اش در استمفوردبریج. بازی شب گذشته (سه شنبه) چلسی در ورزشگاه امارات که آن را 3 بر یک به رقیب همشهری باخت، دهمین بازی لمپارد به عنوان سرمربی در سال 2023 و هفتمین بازی‌اش به عنوان سرمربی چلسی بود که همه آنها را با شکست سپری کرده است.

آرسنال با فتح دربی لندن امیدوار ماند/ وداع قطعی چلسی با سهمیه اروپا

نتایج این بازی‌ها به شرح زیر است:

آرسنال 3- چلسی یک
چلسی صفر – برنتفورد 2
چلسی صفر – رئال مادرید 2
چلسی یک – برایتون 2
رئال مادرید 2 – چلسی صفر
ولورهمپتون یک – چلسی صفر
وستهام 2 – چلسی صفر
اورتون یک – ساوتهمپتون 2
منچستریونایتد 3 – اورتون یک
اورتون یک – برایتون 4

تنها ارمغان این کارنامه شرم‌آور برای لمپارد ثبت شدن نام او به عنوان اولین سرمربی چلسی با 7 باخت متوالی در تمامی رقابت‌ها بوده است، این یعنی که ستاره سابق چلسی حالا با اختلاف بدترین سرمربی این تیم در بیش از یک قرن اخیر است. بدتر از آن اینکه لمپارد اولین سرمربی انگلیسی از زمان آرتور کاکس در دربی کانتی (1988) است که 10 بازی‌اش در تمامی رقابت‌ها را می‌بازد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا