جامعه

قتل مرد جوان با ضربات چاقو بخاطر جای پارک در تهرانپارس!/ دستگیری قاتل در رامسر

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، آذر ماه سال 1400، پرسنل انتظامات بیمارستانی در شرق تهران، مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس این مرکز درمانی به ماموران کلانتری 126 تهرانپارس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، کارشناسان تیم تشخیص هویت، متخصصان پزشکی قانونی و بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پای در سردخانه بیمارستان موردنظر گذاشتند و با جسد مرد جوانی مواجه شدند که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود.

قتل مرد جوان توسط زورگیران تازه‌کار در جنوب تهران/ عاملان جنایت بازداشت شدند

تحقیقات ابتدایی تیم جنایی در صحنه جرم حکایت از آن داشت، مقتول با 2 برادر جوان که با آنها همسایه بوده به دلیل جای پارک خودرو درگیر شده و در جریان این نزاع با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است همچنین در ادامه مشخص شد، این 2 برادر پس از ارتکاب جنایت ابتدا به کردستان و سپس به صورت غیرقانونی به عراق گریخته‌اند.

دستگیری یکی از متهمان در رامسر

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه مشخص شد، یکی از برادران جنایتکار پس از 2 سال وارد ایران شده و اکنون در شهر رامسر مخفی شده است که همین سرنخ کافی بود تا قاضی وحیدناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، دستور بازداشت یکی از متهمان پرونده را صادر کند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس دریافت دستور قضایی از سوی قاضی جنایی امروز چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت‌ماه، راهی رامسر شدند و با اقدامات اطلاعاتی پی بردند، متهم در حال حاضر در کنار دریا مشغول تفریح است.

تیم پلیسی پس از دریافت این اطلاعات مهم، پای در ساحل گذاشتند و پس از تعقیب و مراقبت چند دقیقه‌ای متهم را طی یک عملیات ضربتی دستگیر و برای سیرمراحل قانونی پرونده به تهران منتقل کردند؛ همچنین مشخص شد، برادر متهم از عراق به یکی از کشورهای اروپایی فرار کرده است.

به گزارش تسنیم، با دستور قاضی وحیدناصری؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا