ورزشی

تباس: بازگشت مسی به بارسلونا مشروط به فروش بازیکن است

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدیران باشگاه بارسلونا امیدوار هستند که طرح و برنامه‌شان برای بازگرداندن لیونل مسی به نوکمپ به نتیجه برسد، برای همین در آرامش کار خود را گام به گام پیش‌ می‌برند. شبکه تلویزیونی «فاکس اسپورت» آرژانتین اخیراً مدعی شده بود؛ باشگاه بارسا طرح پیشنهادی خود برای جذب مسی را برای اعتبارسنجی به لالیگا ارائه کرده است و سازمان لالیگای اسپانیا هم مثبت به آن نگاه کرده است. رئیس سازمان لالیگا هم حالا در تازه‌ترین اظهارنظرش به طرح بازگشت مسی به بارسا چراغ سبز نشان داده است.

خاویر تباس در اظهارنظری جدید راجع به بازگشت احتمالی مسی به بارسلونا گفت: اگر بارسلونا مسی را به خدمت بگیرد، دستمزد او کمتر از آنچه در پاری‌سن‌ژرمن است خواهد بود و بازگشت او به بارسلونا مشروط به فروش بازیکنان است. من فکر می‌کنم که باشگاه بارسلونا از فروش بازیکنان در این تابستان مبلغ خوبی به دست خواهد آورد.

گفته می‌شود مسی در پایان فصل جاری و با منقضی شدن قرارداد فعلی‌اش از پاری‌سن‌ژرمن جدا خواهد شد، چرا که پروژه ورزشی PSG و نتایجی ضعیفی که این تیم اخیراً کسب کرده که حذف از لیگ قهرمانان اروپا هم یکی از آنها بوده، او را برای ادامه کار در این تیم متقاعد نکرده است.

پاری‌سن‌ژرمن اقدام هوادارانش علیه مسی را محکوم کرد/ بسته پیشنهادی بارسا به لئو

این فوق‌ستاره آرژانتینی که تابستان 2021 در پی ناتوانی باشگاه بارسلونا در تمدید قراردادش بابت قوانین سختگیرانه لالیگا به حضور 21 ساله خود در این تیم پایان داد و به پاری‌سن‌ژرمن پیوست، در زمان حضورش در بارسا در 778 بازی 672 گل برای کاتالان‌ها به ثمر رساند و به این تیم برای کسب 34 جام مختلف کمک کرد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا