ورزشی

طاهری: از حق هواداران استقلال دفاع کردم/ بیشتر تمرکزمان روی جام حذفی است

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بیژن طاهری پس از حضور در جلسه کمیته اخلاق اظهار داشت: پیرو صحبتی که درباره سازمان لیگ کرده بودم من را خواستند. جو بسیار دوستانه و خوبی بود. اتفاق خاصی نیفتاد و من توضیحاتم را ارائه و از حق هواداران تیمم دفاع کردم. آن مصاحبه‌ام به خاطر دفاع از حق تیمم بود و صحبت خاص دیگری نبود.

وی در مورد اینکه آیا بیانیه‌ها روی عملکرد تیم استقلال تأثیر داشته است، گفت: به هرحال وقتی حواشی به وجود می‌آیند، پشت بند آن اتفاقات خوبی نمی‌افتد. ترجیح می‌دهم در مورد این موارد صحبت نکنم و به تیم و تمرینات‌مان برسیم. بازی‌های سختی را پیش رو داریم. امیدوارم تیم‌مان به شرایط مسابقات برگردد و دل هواداران را شاد کند.

احضار مدیران پرسپولیس، استقلال و سپاهان به کمیته اخلاق

سرپرست تیم فوتبال استقلال راجع به اینکه حاضرین در جلسه چه کسانی بودند، تصریح کرد: چون بار اولم بود آنها را نمی‌شناختم.

طاهری در واکنش به صحبت‌های عبدالله ویسی در پایان دیدار صنعت نفت – استقلال خاطرنشان کرد: قرار شد که در این باره صحبت نکنیم، ولی مربی‌ که تحت فشار بود از ورزشگاه آزادی با آن بازی پرفشار به تلویزیون رفت و معلوم بود که تمرکز ندارد. به نظر من رفتن ویسی به تلویزیون اشتباه بود.

وی درباره اینکه گفته است «گواردیولا هم آنطور صحبت نمی‌کند که ویسی حرف زد.»، اظهار داشت: به هرحال من هم یک حرفی زدم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره شرایط آبی‌پوشان، گفت: شرایط تیم خوب است. از امروز تمرینات شروع شد. تمرینات ما دو روز تعطیل بود. اتفاق خاصی نیست، آخر فصل است و بچه‌ها خسته هستند و از تمرین زیاد خسته بودند. ساپینتو هم ترجیح داد دو روز تعطیل کند و امروز هم تمرین خوب و سرحالی پشت سر گذاشتیم.

طاهری در پاسخ به طرح این موضوع که به نظر می‌رسد استقلال تمرکزش را روی جام حذفی گذاشته است، تصریح کرد: بله، بیشتر تمرکزمان روی جام حذفی است، چون می‌دانیم دیگر اتفاق خاصی نمی‌افتد.

وی درباره تمدید قرارداد ساپینتو و جلسه با حجت کریمی، اظهار داشت: من اطلاعی ندارم.

سرپرست تیم استقلال در مورد اینکه آیا بازیکنان تیم در چند وقت اخیر دریافتی داشته‌اند، گفت: نه، این چند وقت پولی نگرفتند، ولی حجت کریمی درصدد است تا برای‌ آنها پول تهیه کند.

طاهری راجع به اینکه رأی جلسه امروز چه زمانی اعلام می‌شود، گفت: رأی خاصی نیست، اتفاق خاصی نیفتاده است که بخواهند رأیی اعلام کنند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا