سیاسی

اوسطی: به تصمیمات فراکسیون انقلاب متعهد باشیم/ نقش فراکسیون در کنار مجلس راهکارها را پخته‌تر می‌کند

– اخبار سیاسی –

پرویز اوسطی عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه متاسفانه برخی به دنبال تضعیف اثرگذاری فراکسیون انقلاب هستند و در تلاش هستند اجماع حداکثری نماینده‌های انقلابی را خدشه‌دار کنند،گفت: وقتی نمایندگان اساسنامه و مرامنامه فراکسیونی را قبول و در آن عضو می‌شوند باید به تصمیمات و اقدامات فراکسیون متعهد باشند. تعهد به کار جمعی ابتدایی‌ترین شرط عضویت در فراکسیون است اما متاسفانه برخی آن را نادیده می‌گیرند.

وی افزود: بنده انتقادی که عده‌ای به عملکرد فراکسیون انقلاب مطرح می‌کنند را قبول ندارم، چرا که هر زمان که نیاز بوده جلساتمان را بر اساس اولویت‌ها و نیازهای کشور برگزار کردیم.

عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب با بیان اینکه هر جا که احساس تکلیف کردیم پای کار آمدیم، گفت: فراکسیون انقلاب اسلامی، چون فراکسیون اکثریت است می‌تواند در هدایت تصمیمات مجلس نقش داشته باشد. اگر تعداد جلسات بیشتر و هم‌اندیشی بیشتری هم صورت بگیرد، قطعا تاثیرگذاری بیشتری هم در مصوبات و هم در خروجی مجلس خواهد داشت. اما چون مشغله کاری نماینده‌ها و همچنین دستور کارها و برنامه‌ها زیاد است، شاید فرصت کمی برای برگزاری این جلسات باقی می‌ماند.

اوسطی با تاکید بر اینکه نیاز به برگزاری جلسات بیشتر فراکسیون داریم، گفت: ما موضوعات مهمی را در سطح کشور داریم که اهم آنها موضوعات معیشتی و اقتصاد است که نقش فراکسیون می‌تواند در کنار مجلس، راهکارها را پخته‌تر کند؛ همچنین سیاست‌گذاری‌هایی که قرار است انجام شود، اگر ابتدا در فراکسیون مطرح و چکش‌کاری بیشتری روی آن صورت بگیرد، می‌تواند تاثیرگذاری بیشتر و بهتری داشته باشد.

انتهای‌ پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا