ورزشی

دقیقی: ثابت کردیم در فوتبال همه چیز پول نیست/ اولویتم با شمس آذر است

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سعید دقیقی در حاشیه دیدار تیم فوتبال شمس آذر قزوین مقابل خلیج فارس ماهشهر اظهار داشت: خدا را شاکریم. در ابتدا باید بگویم اگر توکل‌مان به خدا باشد، بعد برنامه‌ریزی مناسب داشته باشیم و البته مدیریت زمان و هزینه موفق خواهیم شد. ما علاوه بر مواردی که گفتم مدیرعاملی جوان، مالکین و اعضای هیئت مدیره‌ای محترم، کادر فنی خوب و بازیکنانی باشخصیت داشتیم که همه اینها باعث موفقیت شمس آذر شد، موفقیتی که امیدوارم تداوم داشته باشد.

دقیقی: مردم قزوین انتظار نداشته باشند 3 گل به استقلال و پرسپولیس بزنیم/ ثابت کردیم همه چیز پول نیست

وی با یادآوری اینکه تیمش در دو دیدار پیش رو در پی بهترین عملکرد است و بعد از آن برای فصل بعد تصمیم‌گیری خواهند کرد، در مورد اینکه مسئولان استانی قولی برای حمایت از تیم شمس آذر داده‌اند، تصریح کرد: مسئولان قول‌هایی به ما داده‌اند. من به استاندارمان گفتم از بین 31 استان کشور، تنها هشت استان در لیگ برتر تیم دارند، در حالی که بودجه تخصیصی دولت برای استان قزوین جزو سه تای آخر است. این، اتفاق کمی نیست. تیم شمس آذر و استان قزوین پتانسیل این را دارند که با حمایت‌های کافی ریشه بدوانند و موفق شوند.

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین از برنامه و اهداف تیمش برای دو هفته پایانی لیگ دسته اول یاد کرد و گفت: نگاه ما به این دو بازی است تا رکوردها را جابه‌جا کنیم و رکوردی جاودانه از نظر تعداد گل، امتیاز و … به ثبت برسانیم.

دقیقی در واکنش به طرح این موضوع که با توجه به رابطه‌اش با ابراهیم شکوری قائم مقام باشگاه پیکان قرار است فصل آینده سرمربی این تیم باشد، تأکید کرد: در فوتبال کیفیت حرف اول را می‌زند و روابط دوستانه و اینها تأثیری ندارد. اگر سعید دقیقی پیشنهادی داشته باشد به خاطر کیفیت کادر فنی‌اش، بازیکنان خوبش و مدیریت خودش بوده است. ابراهیم شکوری مدیر توانمندی است، اما اگر پیشنهادی هم از طرف باشگاه پیکان باشد به خاطر رابطه من با ایشان نیست. در کل چنین چیزی نیست و آقای حسینی (سرمربی فعلی پیکان) از دوستان خوب ماست.

وی ادامه داد: امیدوارم اتفاقات خوبی برای استانم و تیم شمس آذر رقم بخورد. قطعاً برای فصل بعد بهترین تصمیم را می‌گیرم، اما اولویتم فعلاً شمس آذر و دو بازی پیش روست. ما ثابت کردیم در فوتبال همه چیز پول نیست و مدیریت زمان و مدیریت هزینه در کنار ساختار مناسب و استفاده از بازیکنان خوب و باشخصیت می‌تواند اتفاقات خوبی را رقم بزند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا