هنری

کتاب «سفیر ما در بهشت»؛ درباره یکی از شهدای منا منتشر می‌شود

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، شهید محمدرحیم آقایی‌پور مدت‌ها به‌عنوان دیپلمات و سفیر ایران در کشورهای لیبی، فرانسه و اسلونی حضور داشت و در واقعه منای سال 1394 به شهادت رسیده است. انتشارات شهید کاظمی قرار است به زودی کتابی درباره این شهید را منتشر کند.

یکی از ویژگی‌های کتاب «سفیر ما در بهشت» این است که نویسنده، فرزند شهید آقایی‌پور است و سال‌ها از نزدیک در کنار شهید زندگی کرده و به خوبی با شخصیت، روحیات و ریزه‌کاری‌های رفتاری شهید آشنا است. او در این کتاب زندگی پدر خود را به‌صورت‌ کاملا مستند برای مخاطب بیان می‌کند.

در بخشی از کتاب آمده است: پیامک‌هایت را یکی‌یکی‌ آوردند. عکس‌هایت را. ویدیوها را. همه گالری گوشی‌ات تک‌ به‌ تک می آمد جلوی چشمانِ تر همه. و باز می شد. تمام پیام ها….همه چیز دنیای مجازی‌ات بابا. همه چیز! نفسم تنگ شد، از حلقه‌ی آدم‌های دور لب‌تاپ آمدم بیرون و خودم را انداختم روی مبل. وسط اشک‌هایم با خودم می گفتم من اگر یک روز نباشم و این همه آدم دور گوشی و همه‌ی دنیای مجازی من جمع شوند، مثل الان بابا دلشان می لرزد و می‌بارند یا چپ‌چپ بهم نگاه می‌کنند؟کاش شبیه شما باشم بابا! کاش…

روایتی جدید از زندگی شهید اکبری؛ خلبان ایرانی که ژنرال‌های آمریکایی را متعجب کرد

کتاب «سفیر ما در بهشت» نوشته حبیبه آقایی‌پور روایتی است مستند از زندگی شهید منا، محمدرحیم آقایی‌پور که به‌زودی از سوی انتشارات شهید کاظمی منتشر می‌شود.

علاقه‌مندان جهت مشاهده و تهیه این کتاب بعد از انتشار می‌توانند به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور مراجعه و یا از طریق سایت من و کتاب manvaketab.ir و همچنین از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه 3000141441 کتاب را تهیه کنند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا