ورزشی

توتی: دست من بود، می‌شد مورینیو را در رُم نگه داشت!

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، درباره آینده ژوزه مورینیو در رُم طی ماه‌های اخیر شایعات فراوانی مطرح شده است، از مربیگری در تیم ملی‌های ملی برزیل و پرتغال گرفته تا باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و … در همه آنها اما نکته مشترک این بود که آقای خاص در پایان این فصل از رم جدا خواهد شد و پس از دو سال همکاری با جالوروسی که حاصلش یک قهرمانی در لیگ کنفرانس بود، به دومین تجربه کاری‌اش در سری A خاتمه خواهد داد.

به نظر می‌رسد که فرانچسکو توتی، کاپیتان سابق رمی‌ها، هم این شایعات را چندان بی‌اساس نمی‌داند اما او می‌گوید اگر هنوز سمتی در این باشگاه داشت می‌توانست سرمربی پرتغالی جالوروسی را برای ماندن در پایتخت ایتالیا متقاعد کند.

مورینیو: از بازی دادن به دیبالا و واینالدوم ترسیدم/ هواداران رُم، منِ باتجربه را هم تحت تأثیر قرار دادند

توتی گفت: اگر دست من بود، مورینیو را راحت‌‌تر می‌شد نگه داشت. با این حال بگذارید ببینیم چه می‌شود. نمی‌دانم که او و باشگاه چه صحبت‌هایی با یکدیگر داشته‌اند و نمی‌دانم هم که چه اتفاقی رخ خواهد داد. در نهایت دو طرف چیزی که به صلاح همه باشد را انجام خواهند داد.

توتی سپس به بازی پنجشنبه شب رم برابر بایرلورکوزن در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا اشاره کرد و گفت: ما بازی رفت را برده‌ایم اما هنوز 90 دقیقه دیگر ماندنه است و خیلی مهم است که کار را برای محقق کردن هدف‌مان یعنی صعود به فینال تمام کنیم.

مورینیو اخیراً درباره شایعاتی که پیرامون توافقش با پاری‌سن‌ژرمن منتشر شده بود، تأکید کرد که او با باشگاه فرانسوی حتی مذاکره هم نکرده است.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا