ورزشی

افزایش تنش در روابط میان رئیس و سرمربی ناپولی/ اسپالتی رفتنی است

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نظر می‌رسد زمزمه‌هایی که اخیراً درباره بروز تنش در روابط میان لوچانو اسپالتی و اورلیو دلورنتیس شنیده شد، در حد یک شایعه نیست.

طبق گزارش رسانه‌های ایتالیایی از جمله کوریره دلاسرا؛ اسپالتی که امسال به بیش از سه دهه انتظار ناپولی برای قهرمانی در سری A پایان داد،‌ با رئیس باشگاه اختلافاتی پیدا کرده است که دلایلی برای آن هم ذکر می‌شود. یکی از آنها این بوده که دلورنتیس پس از قهرمانی تیم حتی با سرمربی تیم تماس نگرفته تا بابت کسب این افتخار به او تبریک بگوید و قدردانی کند.

کوریره با اشاره به سکوت دو طرف درباره آینده سرمربی تیم، این را نشانه‌ای از جدایی قریب الوقوع سرمربی اهل توسکانی دانسته و از آنتونیو کونته و رافائل بنیتس به عنوان گزینه‌های جانشینی او نام برده است. این در حالیست که هنوز یک سال دیگر از قرارداد اسپالتی با ناپولی باقی مانده است و در واقع به سبب قهرمانی تیم در سری A باشگاه از بند موجود در این قرارداد برای تمدید خودکار آن به مدت یک سال استفاده کرده است.

اولین شکست ناپولی پس از قهرمانی در سری A

اسپالتی روز پنجشنبه هفته گذشته حاضر به شرکت در نشست خبری هم نشد و به جای خودش دروازه‌بان تیم الکس مرت را برای پاسخ دادن به سؤالات خبرنگاران فرستاد. در همین حال دلورنتیس هم در تشریح برنامه‌های باشگاه برای جشن قهرمانی و اردو‌های پیش فصل پیش رو، حتی یک بار هم به نام اسپالتی اشاره نکرد.

اگرچه هنوز هیچ چیزی درباره آینده اسپالتی رسمی نشده اما نشریه کوریره دلواسپورت امروز (جمعه) نوشت که صرف‌نظر از هر اتفاقی که رخ دهد، مربی سابق تیم‌های رم و اینتر، در پایان فصل ناپل را ترک خواهد کرد. این نشریه همچنین از جان‌پیرو گاسپرینی سرمربی آتالانتا و وینچنزو ایتالیانو، سرمربی فیورنتینا هم به عنوان دو گزینه‌ دیگر جانشینی اسپالتی یاد کرده است.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا