ورزشی

شکست دیتون فیکس و راهیابی والنسیا و پاریس به فاینال ایکس

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله دوم انتخابی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا که از روز گذشته (یکشنبه) آغاز شده، امروز (اول خرداد) به پایان رسید.

این رقابت‌ها در کشتی آزاد در سه وزن 61، 92 و 125 کیلوگرم برگزار شد که ناهشون کریت، زاهید والنسیا و میسون پاریس سهمیه حضور در فاینال ایکس را به دست آوردند.

وزن 61 کیلوگرم: ناهشون کریت 12- دیتون فیکس 4

وزن 92 کیلوگرم: زاهید والنسیا 12- کالین مور یک

وزن 125 کیلوگرم: میسون پاریس 6 -نیک جی‌ویازدوفسکی 2

دیتون فیکس از مدعیان وزن 61 کیلوگرم محسوب می‌شد با این نتیجه به مرحله پایانی انتخابی تیم ملی آزاد روسیه نرسید تا شانس حضور در مسابقات جهانی را از دست بدهد.

آمریکایی‌ها در این وزن در بلگراد مدال نگرفته بودند که مرحله دوم انتخابی برگزار شد تا حریفِ قهرمان مسابقات اوپن در فاینال ایکس مشخص شود.

در 92 کیلوگرم تیم آمریکا با جی‌دن کاکس مدال نقره سال گذشته جهان را به دست آورد اما این کشتی‌گیر امسال کارش را در 97 کیلوگرم دنبال کرد تا کار این وزن هم به مرحله دوم کشیده شود.

زاهید والنسیا که در رقابت‌های وزن 86 کیلوگرم اوپن شکست خورده بود، اینجا یک وزن بالاتر کشتی گرفت و سرانجام سهمیه فاینال ایکس را گرفت.

در 125 کیلوگرم هم میسون پاریس که تجربه بردن امیرحسین زارع را در سال 2019 دارد، از سد نیک جی‌ویازدوفسکی گذشت تا در فاینال ایکس حریف گیبل استیوسون قهرمان مسابقات اوپن شود.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا