جهان

شهادت نوجوان 15 ساله فلسطینی در نابلس/ موضع ریاکارانه مهمترین حامی جنایات اشغالگران قدس

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد عبدالله الدخلیل 15 ساله که چند روز پیش در جریان تجاوزات نظامیان صهیونیست به نابلس از ناحیه سینه هدف گلوله جنگی قرار گرفته بود، امروز بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

موضع ریاکارانه مهمترین حامی جنایات اشغالگران قدس

نماینده آمریکا در نشست شورای امنیت در موضعی ریاکارانه مدعی شد که از ورود بن گویر(وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی) به مسجدالاقصی نگران است و نباید از این مکان برای اهداف سیاسی استفاده شود.

گرینفلد همچنین مدعی شد که از موافقت کابینه اسرائیل با اسکان دائمی شهرک نشینان صهیونیست در شهرک حوس به شدت ناراضی است.

این موضع ریاکارانه در حالی است که رژیم صهیونیستی با تکیه بر حمایتهای نامحدود آمریکا و چراغ سبز حاکمان آن همچنان به ارتکاب جنایات علیه مردم فلسطین و مقدسات آنها و سیاست یهودی سازی فلسطین با گسترش شهرک سازی ادامه می دهد و اظهارات نماینده آمریکا صرفا با هدف فریب افکارعمومی و ژست بی طرفی بیان شده است.

نماینده انگلیس هم در نشست شورای امنیت صرفا از رژیم صهیونیستی خواست تا در ارتکاب جنایت و استفاده از زور خویشتن داری از خود نشان دهد.

وحشت صهیونیست‌ها از یکدیگر به اوج خود رسید

شبکه کان رژیم صهیونیستی از بازداشت سه چترباز صهیونیست در نزدیکی مرز فلسطین اشغالی و لبنان خبر داد. این سه چترباز به سبب پرواز در نزدیکی مرزهای لبنان باعث فعال سازی آژیر هشدار در شهرک های صهیونیست نشین و ایجاد رعب و وحشت در میان شهرک نشینان شده بودند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا