هنری

اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها در تهران برگزار می‌شود

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم همزمان با ایام دهه کرامت، جشن مردمی «اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها» با شعار «مهر خواهر برادری» روز دوشنبه 8 خرداد از ساعت 8 شب در میدان خراسان تهران و خیابان‌های منتهی به آن برگزار خواهد شد.

عباس حیدری (مسیول اجرایی ستاد مردمی اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها) با بیان اینکه 170 موکب‌دار از هیأت‌های مذهبی، مساجد، گروه‌های جهادی،‌ خدماتی، امدادی و درمانی در طول مسیرهای منتهی به میدان خراسان حضور داشته و با خدمات متنوع و جذاب از مردم استقبال خواهند کرد، گفت: پذیرایی در ایستگاه‌های صلواتی، برگزاری مولودی‌خوانی و سرود، برپایی غرفه‌های فرهنگی و آموزشی و خانواده و کودکانه، توزیع هدایا و بسته‌های محتوایی و پزشکی ـ درمانی عناوین برنامه‌هایی است که در این رویداد تدارک دیده شده و انجام می‌پذیرد.

وی افزود: سال گذشته با همت گروه‌های مردمی و جبهه فرهنگی انقلاب تجربه بسیار خوبی در برگزاری جشن ولادت امام رضا تحت عنوان اجتماع بزرگ امام رضایی در دانشگاه تهران داشتیم. امسال نیز با همراهی و همدلی همه ارکان جبهه انقلاب و گروههای مردمی این جشن بار دیگر در تهران و تمامی کلانشهرها در سراسر کشور تا روز ولادت حضرت رضا در حال برگزاری است.

دخترانی که «به عشق امام رضا(ع)» از بی‌حجابی منصرف می‌شوند

حیدری عنوان کرد: در این میهمانی میزبان اصلی و میهمان‌های آن را مردم تشکیل می‌دهند و هیأت‌های مذهبی، مساجد، گروه‌های جهادی،‌ گروه‌های خدماتی و گروه‌های سرود در طول خیابان‌های 17 شهریور شمالی و جنوبی، خاوران و خراسان موکب‌هایی با برنامه‌ها و رویکردهای مختلف برپا خواهند کرد.

بنابر اعلام سخنگوی ستاد برگزاری اجتماع امام رضایی‌ها، تا امروز بیش از 150 گروه مردمی برای شرکت در این طرح اعلام آمادگی کرده‌اند و پای کار این مراسم خواهند بود.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا