جامعه

حادثه آتشین جان مرد جوان را در پارک جنگلی چیتگر گرفت

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، بعد از ظهر امروز سه‌شنبه بیست و سوم خرداد ماه، ماموران پلیس غرب تهران در تماس تلفنی با قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، کشف جسد سوخته شده‌ مردی را در یکی از دره‌‌های پارک جنگلی چیتگر، گزارش کردند.

با اعلام این خبر، قاضی جنایی به همراه تیم بررسی صحنه جرم پای در پارک جنگلی چیتگر گذاشتند و با جسد مرد حدودا 30 تا 35 ساله‌ای مواجه شدند که براثر سوختگی شدید فوت کرده بود؛ همچنین در تجسس‌های اولیه لوازم مصرف مواد مخدر در نزدیکی محل حادثه کشف شد.

قتل در جشن عروسی جنوب تهران!

تحقیقات تخصصی بازپرس جنایی حکایت از آن داشت، احتمالا متوفی که اعتیاد داشته با علف‌های خشک و یک بنر تبلیغاتی برای خود در آن دره محلی جهت استراحت و مصرف موادمخدر درست کرده و هنگامی که او مشغول مصرف مواد بوده و حالت طبیعی نداشته ناگهان دچار این حادثه آتش سوزی شده است.

بررسی‌های بیشتر نیز نشان می‌داد، از زمان مرگ متوفی چند ساعتی گذشته و یک مرد میانسال که مشغول پیاده‌روی بوده جسد را کشف کرده و موضوع را به حراست پارک اطلاع است؛ پس از پایان تحقیقات میدانی، قاضی جنایی دستور داد که کارشناسان آتش‌نشانی نیز در محل حادثه حاضر شوند تا کانون و علت دقیق آتش سوزی را شناسایی کند.

به گزارش تسنیم، با دستورقاضی وحید ناصری از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات همچنان در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا