جهان

گالانت: اوضاع اسرائیل بی نهایت نگران کننده است/ سرتیپ صهیونیست: با سرعت به سمت پرتگاه حرکت می‌کنیم

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، سایت عبری والا از هشدار وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره اوضاع بحرانی این رژیم به سبب تشدید اعتراضات داخلی صهیونیستها و اعتصاب فراگیر نظامیان و خلبانان رژیم اشغالگر در پی اصرار نتانیاهو و اردوگاه وابسته به وی برای تصویب طرح جنجالی قضایی خبر داد.

ادامه نافرمانی نظامیان صهیونیست از خدمت در مخالفت با طرح جنجالی نتانیاهوبحران «نافرمانی نظامی»؛ ارتش اسرائیل در باتلاق سیاسی نتانیاهو

این سایت گزارش داد که یوآف گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از نتانیاهو خواسته است نشست دوشنبه آتی برای رای گیری درباره طرح قضایی را برگزار نکند و آن را به زمان دیگری موکول کند، چرا که اوضاع اسرائیل بی نهایت نگران کننده است.

کانال دوازدهم تلویزیون رژیم صهیونیستی هم گزارش داد که گالانت گفته است طرح تغییرات قضایی باید متوقف شود، چرا که اوضاع(رژیم اشغالگر و ارتش آن) پس از موج استعفاها در نیروهای ذخیره نگران کننده شده است.

از سوی دیگر «طال روسو» سرتیپ ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی هشدار داد که اسرائیل در حال فروپاشی کامل است و با سرعت به سمت پرتگاه حرکت می‌کند و نخست وزیر(نتانیاهو) باید این اقدامات جنون آمیز(تلاش برای تصویب طرح جنجالی قضایی) را متوقف کند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا